Skocz do zawartości

TymeK*

Gracz
  • Postów

    283
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez TymeK*

  1. TymeK*

    lock

    Mogę oddać Maverick'a z jakąś dopłatą z mojej strony.
  2. TymeK*

    LOCK

    Mogę dać 320k ewentualnie Maverick'a z dopłatą.
  3. Nazwa nieruchomości: Baza pod organizację. Lokalizacja: SF-LV Cena: Czekam na oferty. Coś od siebie: Kupię bazę pod organizację w podanej wyżej lokalizacji.
  4. Daje 60k i od razu możemy dobić targu @EltonBob
  5. Stażysta @Jokezerino opuszcza organizację na własne życzenie. @chlewu powraca do organizacji na rangę Explorer. Explorer @RaQ opuszcza organizację na własne życzenie. @.:Ciastek.: zostaje odwieszony. Stażysta @Patryk45, @matrixor24, @Cichy1603, @noname:(, @zoxito, @xBl4ckUx oraz Explorer @CookieWolf zostają wydaleni z powodu zerowej aktywności w grze, na discordzie, nie zapłacenia składek w wyznaczonym terminie i braku reakcji na jakiekolwiek upomnienia.
  6. @DziubsoN321 zostaje wpisany na czarną listę z powodu odejścia z organizacji nie informując o tym zarządu. Stażysta @Profos odchodzi z organizacji na własne życzenie. @panek_12, @HAGO1237, @Damianek* dołączają do organizacji na rangę Stażysta. Z przykrością informujemy iż V-lider @.:Ciastek.: zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu zachowania niegodnego członka zarządu.
  7. Nazwa nieruchomości: Hotel/Villa, Queens SF ID nieruchomości: 205 Cena za dobę: 780 PLN Lokalizacja: Dzielnica Queens SF Cena: Czekam na propozycję SS’y: https://imgur.com/a/9qHh9sx Coś od siebie: Hej, na sprzedaż mega fajna nieruchomość nadająca się idealnie pod bazę organizacji. Jest tutaj na prawdę sporo miejsca. Nieruchomość ma dodatki takie jak: radio, 2 helipady i bankomat. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
  8. 20.08.2019 @Jagiel1337, @PatrX_36, @Smarzony, @Jokezerino, @DawidekElk, @Profos, @Bobiakatobi, @Lidl, @vernio., @badboyx10, @aboosters., @_Fast_Peasant_, @zoxito, @TheKingCejot, @Cichy1603, @RafalekElk dołączają do organizacji na rangę Stażysta. @Lidl zostaje wpisany na czarną listę z powodu odejścia bez poinformowania o tym fakcie zarządu. @--SID-- zostaje awansowany na rangę Majster z powodu dużego wkładu w organizację, wysokiej aktywności i ogromnej pomocy zarządowi. @PatrX_36 zostaje wydalony z organizacji z powodu porzucenia kilkunastu pojazdów, braku zainteresowania w sprawie zwrotu kosztów związanych ze szkodami i 0-wej aktywności na discordzie. Tym samym zostaje on wpisany na czarną listę. Pozostałym organizacjom odradzam przyjmowania w swoje szeregi tego delikwenta. Z przyjemnością informuję, iż @roko333 oraz @.:Ciastek.: zdają swój okres próbny z wynikiem POZYTYWNYM, tym samym zostają pełnoprawnymi członkami Zarządu, chciałbym ich bardzo pochwalić za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, natomiast @pawloxgra_YT zdaje swój okres próbny w zarządzie z wynikiem NEGATYWNYM z powodu niewywiązywania się ze swoich obowiązków. Stażysta @MowMiKeihlusYT zostaje wydalony z organizacji z powodu 0-wej aktywności na discordzie jak i w grze oraz z powodu niepłacenia składek. Zmieniony został punkt §.9 i §.20 regulaminu.
  9. Dzieeeeeeń doooooobry... To były czasy... Trzymaj się mordo! Z fartem!
  10. Explorer @sInQ zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności w grze jak i na discordzie. @Weteuszek, @Padis, @Timowskyy, @xBl4ckUx, @MowMiKeihlusYT dołączają do organizacji na rangę Stażysta. @Eves traci swoją szansę na stanowisku Zarząd Okres Próbny z powodu opuszczenia organizacyjnego discorda nie informując o tym nikogo. Tym samym zostaje on usunięty z organizacji. Jest mi niezmiernie przykro, że po raz drugi mój kredyt zaufania został zmarnowany przez w/w osobę. @Dragonss zostaje awansowany na rangę Gejmer z powodu długiego stażu w organizacji (pierwszy członek). Z przyjemnością informuję, iż @Wixer powraca do naszej organizacji na rangę V-lider. Punkt §.20 regulaminu został zmieniony. Od dnia dzisiejszego kara za niezapłacenie składki w terminie bez wcześniejszego usprawiedliwienia wynosi 800 PLN. @Ronin0, @flipgod, @HalfOfTheAbuse zostają wydaleni w związku z zerową aktywnością na discordzie i niezapłaceniem składek.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. @Krucigeng, @Kacper, @WEST2k67, @kruci_ganges, @Kizzy^^, @Destruktor, @Weteuszek, @Padis dołączają do organizacji na rangę Stażysta. V-lider (14d) @pawloxgra_YT i @Roko33 przechodzą na urlop, a ich okres próbny będzie kontynuowany po ich powrocie. Explorer @chlewu odchodzi z organizacji na własne życzenie. Za długi pobyt w organizacji oraz bardzo dobre sprawowanie zostaje na organizacyjnym Discordzie z rangą Przyjaciel organizacji. Z przykrością informuję iż V-lider @Wixer odchodzi z organizacji na własne życzenie. Również pozostaje na naszym discordzie z rangą Przyjaciel organizacji. Dziękuję za dbałość o wszelkie grafiki organizacji.
  13. Z ogromną przykrością informuję iż V-lider @szachista. Oraz członek głównego zarządu @Mihau. Odchodzą z naszej organizacji. Chciałbym im serdecznie podziękować za ich ogromny wkład oraz zaangażowanie w życie organizacji. Zostają oni umieszczeni na liście zasłużonych za swoje ogromne zasługi. Z przyjemnością informuję iż @szachista. powraca do organizacji na swoją rangę (V-lider). Chciałbym też poinformować, że na stanowisko V-lidera drogą rekrutacji dostają się osoby takie jak: @pawloxgra_YT @Roko33 @.:Ciastek.: @Eves Osoby wyżej wymienione przejdą okres próbny trwający 21 dni, po czym okaże się czy są w stanie pełnić funkcje pełnoprawnego V-lidera. Serdecznie gratuluję w imieniu całego zarządu.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Login: Tymekwixa Nick: @Tymekwixa Serial: (serial ukryty) Przynależność do frakcji: "-" Opis sytuacji: Witam, w dniu dzisiejszym jestem zmuszony napisać skargę na frakcję jaką jest SA Police Department. W moim mniemaniu zarząd lub też jego członek nie postąpili zgodnie z obowiązującym regulaminem. Tak więc zacznijmy opis całej sytuacji. W środę dnia 3 lipca postanowiłem powtórnie napisać wniosek o zdjęcie z czarnej listy frakcji SAPD. Pierwsza odpowiedź osoby z zarządu brzmiała cytując "Nie zejdziesz". I tak minęło kilkanaście godzin, ale niestety pozostała część zarządu nie wypowiedziała się w wątku. Następnego dnia w czwartek, a dokładnie w południe wszedłem na forum, a konkretnie w dział SA Police Department w celu sprawdzenia czy ktoś jeszcze prócz w/w osoby wypowiedział się w wątku, jednak po moim wniosku nie został nawet ślad. Został on usunięty bądź też przeniesiony do archiwum, mimo tego iż nie wypowiedzieli się wszyscy ani większość zarządu ów frakcji. Chciałbym jeszcze dodać, że uważam iż osoba która stwierdziła, że nie zostanę zdjęty z czarnej listy nie jest osobą na tyle kompetentną aby wydać taki werdykt. Dowody: Myślę że nie są konieczne. Świadkowie: Brak.
  16. V-liderzy (14d) @Fajny666 i @szachista. pomyślnie przechodzą okres próbny w zarządzie i tym samym stają się jego pełnoprawnymi członkami. @Refelsky @lukasz566 @shizer dołączają do organizacji na rangę Stażysta. Stażysta @chlewu zostaje awansowany na rangę Explorer. @Iczowski, @_Mefjuszek_, @Soltys, @Ronin0 dołączają do organizacji na rangę Stażysta. (zaległe) Stażysta @Danomus awansuje na range Explorer. Stażysta @tupek112 awansuje na rangę Explorer.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. TymeK*

    Konkurs o 50 000 PLN!

    comethazine to dobry gość
  19. Majster @pawloxgra_YT awansuje na rangę Kierownik budowy. @quahodro zostaje wpisany na czarną listę z powodu oszustwa zarządu. @Hades. decyzją zarządu zostaje zdjęty z listy zasłużonych z powodu odejścia z organizacji nie informując o tym nikogo oraz wypisania pojazdu z którego ktoś wtenczas korzystał. Jako były V - lider osoba ta powinna znać podstawowe zasady działania organizacji Extreme.
  20. Z przyjemnością informujemy iż drogą rekrutacji na stanowisko V-lidera dostają się osoby takie jak: @Fajny666 @szachista. Osoby w/w przejdą standardowo okres próbny trwający 14 dni. Po tym czasie okaże się czy zostaną pełnoprawnymi członkami zarządu organizacji. Serdecznie gratuluję w imieniu całego zarządu.
  21. TymeK*

    Cześć!

    Hej, do zobaczenia na serwerze .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin