-
Postów
1 540 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez PerPani
-
Lubicie poniedziałki?
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
-
-
gdyby nie praca to byłby fajny dzień
-
Ja tam nie narzekam, troszkę popracuje w warsztacie pogadam z fajnymi ludźmi i dzień szybko mija więc poniedziałków jakoś źle nie wspominam przez te wakacje.
-
Oj perpani perpani
-
Nie ma to jak iść na siłkę, by potem bez poczucia winy wypić najmniejszą puszkę pepsi xD sad life
- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
powiem tak, na diecie nie jestem, ale po siłowni jakoś z lepszym nastrojem i bezkarnie piję pepsi XD
-
-
-
-
