Skocz do zawartości

PerPani

Gracz
  • Postów

    1 540
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PerPani

  1. Świeże dany nie lubią się z płynami do sprzątania xD

  2. Lubicie poniedziałki?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Frapi.bambi_g
    3. Deilo

      Deilo

      Lepszy poniedziałek 16-go, niż piątek 13-go

    4. KODIINC*

      KODIINC*

      gdyby nie praca to byłby fajny dzień ;)

    5. Poi$on_CJ

      Poi$on_CJ

      Ja tam nie narzekam, troszkę popracuje w warsztacie pogadam z fajnymi ludźmi i dzień szybko mija więc poniedziałków jakoś źle nie wspominam przez te wakacje.

    6. Dyb$oN
  3. 1. Najlepszy Support: @xWolfQ @SNowRC3 @Matias2525 2. Najlepszy Moderator: @Lewanek* @Verago 3. Najlepszy Administrator: @Princessa* @Hinox @Kubula 4. Najlepszy Starszy Administrator: @LuKi16 @L4MP3K.dff @TheTomson 5. Najlepszy Administrator RCON: @japkooo. @Greyna.gg @DreeY 6. Eventowiec miesiąca: @Verago. 7. Najlepsza Frakcja: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: - 9. Najlepszy Biznes: 4FIGHT 10. Najlepszy prezenter: @Emialski 11. Najlepszy Redaktor: - 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: - 13. Najlepszy Lider: @CampeQ 14. Najlepsza Organizacja: Dirty Angels 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 16. Największy No-life Serwera: @Cake_ 17. Najbogatszy Gracz: @Poga* @BlackSkorpio69 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Ganok @mocarzzz_ 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Podmianka Phoenixa 20. Najlepsza praca na serwerze: Kurier
  4. Piątek, piąteczek, piątunio, więc weeeeekeeeend

     

     

     

    - a nie, jutro do pracy 

    1. Poi$on_CJ

      Poi$on_CJ

      Na szczęście ja do pracy nie idę B)

  5. Oh, piękne.
     

     

    1. Poga*
    2. Kasy

      Kasy

      Nie ma co się oszukiwać. Aktualnie trochę osób szuka "narzędzi" do ZAORANIA pola XD

    3. Princessa*
  6. Szanty, szanty, szanty

     

    1. Aris

      Aris

      To jest @CAT we własnej osobie 

    2. PiekarniKk.

      PiekarniKk.

      zegnajcie nam dzis hiszpanskie dziewczyny

  7. Cudo. 
    Fot. @poga2137

    kqafjMS.png

    1. Frapi.bambi_g

      Frapi.bambi_g

      Jak nie przepadałem za tym pojazdem to ten model zmienił moje zdanie. :D

    2. Poga*

      Poga*

      Podmianka mega. Teraz trzeba pozbierać kase i kupić swojego 

    3. merat

      merat

      siver ma leb do interesow jak ricky do sprzedazy ziola

       

  8. Ku ku kucin

    1. Kucin

      Kucin

      Omg xd, spamujesz powiadomieniami to sprawdzam.

  9. Nazwa nieruchomości: Domek z Podjazdem ID nieruchomości: 554 Cena za dobę: 180.00 PLN Lokalizacja: Whitewood Estates Las Venturas Cena: Offy SS’y: Sposób kontaktu: Forum/gra/discord PerPani#3132 Coś od siebie: Na domku zmieści się dużo pojazdów, szeroki podjazd. Obok domku znajduję się stacja, a niedaleko praca lawet, tuner, kompo i mechanik. Domek opłacony do 14 sierpnia!
  10. Nie ma to jak iść na siłkę, by potem bez poczucia winy wypić najmniejszą puszkę pepsi xD sad life

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. PerPani

      PerPani

      powiem tak, na diecie nie jestem, ale po siłowni jakoś z lepszym nastrojem i bezkarnie piję pepsi XD

    3. Tomxcio

      Tomxcio

      To wiadomo, jak sie spali to trzeba uzupelnic kcal

    4. Kragenss

      Kragenss

      @BidoNMoże zaraz puszka "Black Energy Drink" będzie najlepsza na siłownię co? Co do Coli to @Tomxcio*ma całkowitą racje, nie ma czegoś takiego jak cola którą można pić przy treningach, każda Cola to po prostu sztucznie słodzony napój, co więcej wolałbym pić zwykłą Cole niż tą Zero.

    5. Al*Pacino

      Al*Pacino

      Siema, wywal lodówkę przez okno i po problemie. :) 

    6. yuki_sheesh

      yuki_sheesh

      Nie ma jak to jeść ile się chce i nie tyć :>

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin