Skocz do zawartości

PerPani

Gracz
  • Postów

    1 540
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PerPani

  1. PerPani

    Sprzedam Coquette 2.2

    Oferta jeszcze aktualna?
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. PerPani

    Sprzedam Coquette 2.2

    Może wpadną lepsze oferty.
  4. PerPani

    Sprzedam Coquette 2.2

    Model: Coquette ID: 53567 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 23111km Dodatki: Bak 90dm3, LPG 75 dm3, UP1, UP2, Hydraulika, wykrywacz foto, CB radio, ogranicznik, ABS, kolor swiateł i licznika Cena: Offy Coś od siebie: Osiąga ponad 220km/h SS’y:
  5. Kiedy pracujesz w sklepie i klienta ma do zapłacenia 14,34 zł, widzisz, że w portfelu ma pełna kwote, ale i tak znienacka wyciąga 200 zł... xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. PerPani

      PerPani

      @Dementor jesteś złem wcielonym

    3. Emialski

      Emialski

      Ja jak pracowałem w TESCO to wzywałem taką magiczną Panią z magicznymi rolkami w których był bilon.

    4. PerPani

      PerPani

      Sklep osiedlowy to istna tragedia. Wszyscy żule, którzy przychodzą i ich kultura osobista wskakuje na wyższe poziomy tylko dlatego, żeby można było im sprzedać piwo.. XD ale odświeżać powietrza był męczony 

    5. merat

      merat

      zostaw pradawnych mnichów którzy spożywają alkohol przed sklepami

       @PerPani

       

       

    6. Dementor

      Dementor

      tak na inny temat to myslalem, ze w avatarze jest szczur a nie kot

  6. PerPani

    Sprzedam Coquette 2.2

    Model: Coquette ID: 53567 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 23107,44 km Dodatki: Bak 90dm3, LPG 75 dm3, UP1, UP2, Hydraulika, wykrywacz foto, CB radio, ogranicznik, ABS, kolor swiateł i licznika Cena: Offy Coś od siebie: Osiąga ponad 220km/h SS’y:
  7. Wielki sztos https://music.youtube.com/watch?v=HeKkCirNjB8&feature=share
  8. PerPani

    Screeny z innych Gier :>

    F1, kwalifikacje w Belgii :>
  9. Ja też chcę pograć! 
    SMsbwfN.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. suszek.drip

      suszek.drip

      matka daj mu pograć

    3. GerbeRowicz

      GerbeRowicz

      porządek byś zrobiła w pokoju, a nie tyle syfu jeszcze na forum wstawiać

    4. Aris
    5. CAT
    6. Aris

      Aris

      @PerPani weź @CAT bo biedny choopak też chce xD 

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin