Skocz do zawartości

xInsignee

Gracz
  • Postów

    115
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez xInsignee

  1. Raz kogoś sprzedajesz, a potem karma wraca i to Ty jesteś sprzedawany z nadmiarem ;)

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. No ładnie zrobione, ale faktycznie za dużo screenów.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. xInsignee

    Spawn SF

    Jak dla mnie skromny ale cieszy oko.
  6. xInsignee

    Witam wszystkich!

    Twarz niby znajoma, witaj.
  7. Proponuje, żebyś na samym początku przeczyścił cały komputer najlepiej sprężonym powietrzem, które możesz dosyć tanio kupić ew. jakaś szmatka ale delikatnie. Następnie wpisz w uruchom polecenie dxdiag i sprawdź czy wszystkie parametry są w porządku. Ale skoro przeglądarka nawet laguje to może to być coś z grafiką. Opisz lepiej jakie działania wykonywałeś wczoraj, to może uda się ustalić szybciej co dokładnie się stało.
  8. 1. Najlepszy Supporter/ka: @DanieK @Kubasny. 2. Najlepszy Administrator/ka: @ENOMEK @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Zebra @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: 4 Life News 4Fight 5. Najlepsza frakcja: SAPD SAFD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @RIPSONx @Suchy2132 7. Najlepsza Organizacja: Kingdom Amigos 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Lisa_ @DanieK 9. Eventowiec miesiąca: @Kubasny. 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Teddy. @Torix 11. Najlepszy prezenter: @KarKuLaN 12. Najlepszy Redaktor: @FragusS 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @Veon @miluski 14. Najlepszy tuner: - 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - Wgranie ogólnodostępnej instalacji nitro 16. Najlepsza praca na serwerze: Frakcja - SAPD 17. Przegryw miesiąca: - 18. Najbogatszy Gracz: @Grabsio311 Głos Odrzucony - Zastępca Dyrektora @Qumik!
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. xInsignee

    @lock

    Świetny innowacyjny temat
  11. xInsignee

    Koniec

    Trzymaj się.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Trzymaj się mordo, wracaj szybko
  15. Zapraszam do czytania Relacji z dni otwartych SAFD. Link w komentarzu

     

     

  16. Przedstawiamy Wam podsumowanie dnia otwartego frakcji San Andreas Fire Department, który odbył się w ramach dnia strażaka. Na samym początku wszystkie zainteresowane wydarzeniem osoby zebrały się na koszarach Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1, które znajdują się na obrzeżach Las Venturas. Po pewnym czasie strażacy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Las Venturas przygotowali specjalny transport autobusami, które miały za zadanie przetransportować graczy na poligon ćwiczeniowy ów frakcji, gdzie miały odbyć się pokazy ratownictwa techniczno/drogowego podczas pozorowanego wypadku. Następnie po dotarciu na miejsce funkcjonariusze San Andreas Police Department wykonali profesjonalne zabezpieczenie oraz miejsce dla widowni, która cały czas bacznie obserwowała działania strażaków. Kiedy już miejsce pozorowanego wypadku było przystosowane do pokazów strażacy wyjechali alarmowo trzema specjalistycznymi wozami na miejsce zdarzenia. A chwile później przystąpili do działań, gdzie poszkodowanym był @Suszek*, a całą akcją dowodził Nadbrygadier @Suchy2132. Wszystkie działania na miejscu wykonali: Nadbrygadier - @Suchy2132 Starszy Aspirant - @Placuszek Starszy Aspirant - @MRpompom.998 Starszy Aspirant -@Artizo Aspirant - @Krychu Starszy Sekcyjny - @HalfDeaD Strażak - @H3xO Strażak - @Kristofek*998 Strażak - @LuCky_LuKie Strażak - @scarlxrd*998 oraz Sekcyjny - @Suszek* (jako poszkodowany) Po zakończeniu pokazów wszyscy udali się ponownie na koszary w celu dalszego celebrowania dnia otwartego Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Las Venturas. Następnie ogłoszono możliwość przejechania lub przelecenia się pojazdami frakcyjnymi co wzbudziło bardzo duży "uśmiech na twarzy" u graczy. Oprócz tego kilkunastu strażaków dzielnie odpowiadało na lawinę pytań jaka spadała na nich przez dłuższy okres czasu. Gracze w głównej mierze zadawali pytania odnośnie frakcji, a strażacy niczym ognia, nie bali się żadnego. Oprócz tego gracze mogli podziwiać wszystkie pojazdy jakie posiada ów frakcja. Na sam koniec przeprowadziliśmy wywiad z jednym ze strażaków, którym jest Strażak @Marcepand, a przeprowadził go Aplikant @PolskiCJ. P - PolskiCJ M - Marcepand P: Witam, z tej strony Aplikant PolskiCJ z Redakcji 4life news.  M: Witam serdecznie, z tej strony Strażak Marcepand z JRG-1 w Las Venturas się kłania! P: Chciałbyś poświęcić chwilkę na udzielenie nam krótkiego wywiadu?  M: Jasne! P: Dobrze, a więc proszę opowiedz nam krótko o waszych dzisiejszych przygotowaniach do dni otwartych San Andreas Fire Department. M: Przygotowywaliśmy się od samego rana! Siedzieliśmy godzinami, myśląc nad szczegółami, które można byłoby zaprezentować widowni jak i pokazać nas z innej strony. Podczas prac nad dniem otwartym SAFD, byliśmy podzieleni na grupy takie jak ratownictwo techniczne, pożarnictwo oraz przewozy osób wozami strażackimi. P: Możesz opowiedzieć nam trochę więcej odnośnie Waszych specjalnych jednostek? M: A więc tak, mamy 2 jednostki.Pierwszą z nich jest Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wysokościowego. Zajmuje się ona rzeczami związanymi z pracą na dłużej wysokości. Aby się tam dostać, należy napisać podanie w odpowiedniej rekrutacji po czym być na szkoleniach i zdać egzaminy. Mamy też drugą grupę- Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno - Nurkowego. Zajmują się oni działaniami w wodzie, w częstych przypadkach osobami tonącymi. Mi natomiast jeszcze nie udało się dojść do żadnej grupy, jednak jeśli tylko będzie rekrutacja to napisze podanie!  P: No dobrze więc teraz zupełnie z innej beczki, czy w ostatnio spotkaliście się z jakimiś trudniejszymi zgłoszeniami niż zwykle? M: Ostatnio mieliśmy ciężkie zgłoszenie, w którym była osoba, która chciała popełnić samobójstwo. Była to akcja, która trzymała nas w napięciu do samego końca, jednakże samą osobę udało się uratować co było dla nas olbrzymim sukcesem. P: Skoro już nawiązałeś do stresu jaki panuje na akcjach to właściwie opowiedz nam, jak radzicie sobie ze stresem podczas akcji? M: Ze stresem niestety ciężko jest sobie poradzić i nie ma na to leku. Do naszego zawodu potrzebne są stalowe nerwy oraz zimna krew, która podczas dramatyczniej akcji pomoże nam w podejmowaniu szybkich i dobrych decyzji. Dlatego też SAFD to frakcja dla osób opanowanych oraz rozsądnych. P: W porządku w takim razie powiedź proszę jak podchodzisz do tego, że tak naprawdę każdy pojedyńczy wyjazd może być Twoim ostatni wyjazdem?  M: Nasza praca właśnie polega na takowym ryzyku poświęcamy swój czas oraz życie, aby pomagać ludziom, także ryzykujemy nasze życie właśnie dla Was obywatele stanu San Andreas! P: Dobrze i tym jakże pięknym oraz wzruszającym akcentem zakończymy ten wywiad, dziękuje bardzo, że zgodziłeś się nam go udzielić oraz życzmy Tobie jak i całej frakcji San Andreas Fire Department wszystkiego co najlepsze oraz dalszych zasług dla stanu San Andreas. M: Dziękuje również i wzajemnie życzę miłego dnia! Artykuł wykonali: Młodsi Redaktorzy Redakcji 4Life News @Brucee oraz @PolskiCJ
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Wywiad ciekawy, a sam artykuł wykonany starannie.
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin