Skocz do zawartości

xInsignee

Gracz
  • Postów

    115
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez xInsignee

  1. xInsignee

    Pomocy

    Wina stoi twojej stronie, jeżeli nie możesz wejść na żaden serwer to zrób jeszcze raz to co napisałem wyżej, dodatkowo pobierz najaktualniejszą wersje mumbla ze strony producenta i zainstaluj program od nowa. Innych rozwiązań dla takiego czegoś nie widze, w najgorszym wypadku musisz pisać do supporta mumbla.
  2. Pomysł fajny, ale masz głos jakbyś trzymał dwa kilo w gaciach. Gadaj na luzie i od rzeczy.
  3. Wykonanie całkiem spoko tylko za dużo tych fotoradarów...
  4. xInsignee

    Pomocy

    Zrób reinstall. Czyli najpierw usuń mumble, a następnie wejdź w %appdata% i usuń folder 'mumble'
  5. Nick:Brucee Coś od siebie: Może sie uda ;>
  6. No jak większość prac krytykowałem to tutaj nie mam się o co przyczepić. Good job
  7. "Prosiłbym o dobre opinie" xD jeżeli na nie zasłużysz to je dostaniesz tymczasem całkiem ci to wyszło.
  8. Niby ok ale ten niebieski latający blip popraw
  9. Ty masz na imie Bożydar 100%
  10. Fajne, ale te dwie podpory-budynki w ziemi ? xD
  11. Wygląda symetrycznie, praca całkiem całkiem.
  12. Tak jak kolega up, troche pusty ten interior ale gdybyś dodał troche więcej myśle, żeby wyglądałoby fajnie.
  13. xInsignee

    Previon Cabrio

    Szału nie ma, zgodze się z panami wyżej wygląda jak manana.
  14. Czy te opcje masz odznaczoną ? Dodatkowo możesz spróbować też tej opcji i daj znać w razie czego.
  15. Masz te opcje włączoną?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin