Skocz do zawartości

Rafixl539

Gracz
  • Postów

    130
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Rafixl539

  1. Model:Jester ID:39411 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: ~7150km Dodatki: spoiler (1158), stereo, felgi (1079), wydech (1066), tylny zderzak (1161), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Supraaaa), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB klucz dod. przyciemniane szyby 20% lpg 25 Cena: offerty ( pogladowo) Coś od siebie: Witam jesterek leci na sprzedaz ( wystawiam pogladowo) vmax'u 220 fajniusie autko /// Do ft brakuje : Atrapy , nitra, baku z benzyną większego , progi ,wlot , zderzak przód , ABS i chyba tyle SS’y:
  2. Jester 2.2 z tune lub samolot pasażersko-odzutowy
  3. @adus12135to chyba działa tak jak z combi>sedan że nie można tak mi się zdaje (o to chodzi mi co nie wolno )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin