Skocz do zawartości

Rafixl539

Gracz
  • Postów

    130
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Rafixl539

  1. Rafixl539

    @LOCK

    Co ma dokladnie i ile
  2. Rafixl539

    @LOCK

    Co ma dokładnie i ile
  3. Rafixl539

    @LOCK

    Model: wszystko Pojemność silnika: każdy Przebieg pojazdu: - Cena: do 1.6kk Dodatki: co bedzie to wezme Coś od siebie: Najlepiej jakiś bullecik na ft z niterkiem albo cos co mi się spodoba to kupię PROSZĘ O DOKŁADNY TUNE I CENĘ!! (ZDJĘCIE NIEWYMAGANE)❗
  4. Panie to chodzi ostatnio to sprzedałem za tyle bo nikt nie chciał kupić najbardziej znany szrot na serwerze co chodzi najtaniej na lampach xD. ((30k))
  5. napisales oferty wiec no oferty looll a KT to skrot od kup teraz wiec w czym problem ziomek sam sie mieszasz
  6. Model: Hotring Racer 2 (stinger) ID:55743 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 25k Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV DEVIL), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB 2 klucze lpg 75 Cena: oferty Coś od siebie: szybko bo bialy SS’y: https://imgur.com/Fm8uZmv
  7. @xYachu. @TheArasik. @AqUaZ @TheStar @LuKi16 @Limitless @_-JAGUAR-_ @Masellko @Sedzik @Matias2525 @AdixoneQ_* @lewypalijana @Pan_Maruda @VenomeQ @Tusin @ZulekMietek @Doli. @ZbyK.gg @Greyna.gg @DreeY @Zebra @XQward @hoopak @Worthless.Urlop @DeltaRon @jestemkotem @Aszak. @Asn.@skrzynka* @Mamizek @bambo @Rafixl539 @Yuki* @Lemis @Bilu. @Veon @theMONS7ER @Pjot3req @Wariat18 @Damianuuu @Jojtek01 @Svarexx @qvv @Brukselka @Jeffray. @Siudmek777 @rekin.rw @HrazY @Dejw. @DanielRB @owcaaa @BlanT* @Domciol
  8. Kupię stingera! (Najchętniej w raty)

  9. Rafixl539

    ZION 1.6

    Model: Berkley's RC Van (459) / Zion ID: 54204 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 10.200km Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, tablica rejestracyjna (Z1 GRASS), podświetlenie licznika (███), radio CB, dodatkowy kluczyk Cena: Oferty OD 220K+ Coś od siebie: lata ładnie bokiem skleja pary z elegy SS’y: https://imgur.com/y1Zrbf3
  10. U mnie zawsze wchodzie pisz forum pm/dsc priv
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin