Skocz do zawartości

Rafixl539

Gracz
  • Postów

    130
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Rafixl539

  1. Do ft brakuje : Atrapy , nitra, baku z benzyną większego , progi ,wlot , zderzak przód , ABS i chyba tyle
  2. Model:Jester ID:39411 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: ~7150km Dodatki: spoiler (1158), stereo, felgi (1079), wydech (1066), tylny zderzak (1161), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Supraaaa), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB klucz dod. przyciemniane szyby 20% lpg 25 Cena: offerty Coś od siebie: Witam jesterek leci na sprzedaz ( wystawiam pogladowo) vmax'u 220 fajniusie autko SS’y:
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Do ft brakuje : Atrapy , nitra, baku z benzyną większego , progi ,wlot , zderzak przód , ABS i chyba tyle
  5. Model:Jester ID:39411 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: ~7150km Dodatki: spoiler (1158), stereo, felgi (1079), wydech (1066), tylny zderzak (1161), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Supraaaa), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB klucz dod. przyciemniane szyby 20% lpg 25 Cena: offerty ( pogladowo) Coś od siebie: Witam jesterek leci na sprzedaz ( wystawiam pogladowo) vmax'u 220 fajniusie autko SS’y:
  6. Atrapy , nitra, baku z benzyną większego , progi ,wlot , zderzak przód , ABS i chyba tyle
  7. Model:Jester ID:39411 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: ~7150km Dodatki: spoiler (1158), stereo, felgi (1079), wydech (1066), tylny zderzak (1161), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (Supraaaa), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB klucz dod. przyciemniane szyby 20% lpg 25 Cena: offerty ( pogladowo) Coś od siebie: Witam jesterek leci na sprzedaz ( wystawiam pogladowo) vmax'u 220 fajniusie autko SS’y:
  8. nikt na to nie zwraca uwagi i parkuje gdzie chce bo to takie mini osiedle oddam symbolicznie bo kasy na paliwo nie ma
  9. @Princessa*do zamkniecia Sprzedane!
  10. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 800 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Los Santos Marina Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/P0cwl9VCoś od siebie: fajny domek z miejscem na autka
  11. Model: seasparrow ID:39953 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu: ~5400km Dodatki: klucz dod.Cena: ofery Coś od siebie: helikopter super sprawa moze ladowac na wodzie (lepszy model ) bo sa ktore nie moga SS’y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin