Skocz do zawartości

andi.

Gracz
  • Postów

    184
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez andi.

  1. ID pojazdu: 68 Model: Primo (547) Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg: 1714,5km Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), felgi (1076), wydech (1018), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), radio CB, przyciemnienie szyb (60%) Cos od siebie: Nooo, w końcu nadeszła pora sprzedać coś z kolekcji.. Z wielkim bólem niestety musze rozstać się z moim primo które mam z ponad rok, jest to w sumie pierwsza furka na ID w mojej całej kolekcji którą prowadzę już jakiś czas. Pojazd sprzedaję głownie z powodu, iż planuje wrócić do handlu na giełdzie, ale no brak sródków dlatego trzeba się czegoś pozbyć, bo na dorywczych robotach zbytnio nie widzi mi się zarabiać. Drugie na serwerze, jedno z dwóch na 2-cyforwym ID. Cena: Prawdopodobnie jedyna okazja na zakupienie, więc możecie się wykazać. Oferty 1kk+ SSy:
  2. Hej, na kanał wleciał własnie nowy odcinek z serwerka! https://youtu.be/F0v1_hyVW7k (kanał: andi MTA)
  3. O kurde top1, nie spodziewałem się takiego wyniku. Dzieki za głosy, pozdro
  4. Cofam all oferty, nie doczytałem ze pojazd nie posiada upow.
  5. andi.

    SUPER WOZY NA ID POLECAM

    sadler 100 stalion 100
  6. andi.

    SUPER WOZY NA ID POLECAM

    sadler, walton, stallion - 250k
  7. andi.

    @LOCK

    1.5 banki za esperanto
  8. 260 po lekkim dorobieniu
  9. @Lock Mozna zamykać, domek sprzedany dla gracz @LukaPL za kwotę 65.000 PLN.
  10. Fajna oferta, jesli nikt jej nie przebije do godziny 20:00 tego dnia, to domek leci do Ciebie :D!
  11. Chyba Cię najnowszy odcinek ominął, ze nie wiesz dlaczego
  12. Dzieki za start, a no pomylka bo skopiowałem wzór od kogos i nie wypełniłem do końca
  13. Nazwa nieruchomości: Dom z podjazdem ID nieruchomości: 537 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: las venturas whitewood estates Cena: Domek posiadam juz naprawdę bardzo długo i mam do niego jakis sentyment, więc za jakieś groszę również nie oddam, liczę na jakieś sensowne oferty. SS’y: https://imgur.com/a/g4lFK7W Sposób kontaktu: Forum/Serwer/Discord: andi.#1074 Coś od siebie: Ciekawy domek z podjazdem znajdujący się w bardzo ciekawej lokalizacji, tuż za pracą lawet, blisko mechanika, lakiernika, stacji, komponentów, warsztatu tuningowego oraz urzędu. Niedaleko mamy w sumie fort carson więc do nowej pracy smieciarek czy tez na odśnieżarki również za daleko nie mamy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin