Skocz do zawartości

andi.

Gracz
  • Postów

    184
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez andi.

  1. Nowy film na kanale z projektu bravurki https://youtu.be/6SNCGvniSVM (kanał: andi MTA) wpadać
  2. Siemka, wpadajcie na najnowszy odcinek z projektu bravurki :D! https://youtu.be/7QsOv3u4kcQ (Kanał: andi MTA)
  3. Hej! Wczoraj pod odcinkiem wbiliscie 150 łapek w mniej niż 24h no i tak jak obiecałem miał się pojawić odcinek na kanale, no i dotrzymałem słowa! Wpadajcie! Uberowalismy sobie najdrozszym pojazdem na serwerze https://youtu.be/FTkZE6K6YMA (Kanał: andi MTA)
  4. andi.

    PROJEKT BRAVURA #3

    Hej, wpadaj zobaczyć najnowszy odcinek na kanale z projektu bravurki! Oczywiście jesli film wam Ci się spodoba, to nie zapomnij o zostawieniu suba, oraz lajka! (Kanał: andi MTA) https://youtu.be/7bAPkVhtPnA
  5. andi.

    PROJEKT BRAVURA #2

    Czesc, wbijaj na drugi juz odcinek z projektu bravury, a w nim zrobilismy sobie z bravurki driftowóz! Wpadaj obczaić co ciekawego do niej zamontowalismy, oczywiscie nie zpaomnij o zostawieniu łapki w górę, jesli film Ci się spodobał. https://youtu.be/Vm-AnHM-2HQ (Kanał: andi MTA)
  6. Hej, wpadajcie na nowy odcinek na kanale, a w nim rozpoczniemy sobie projekt bravurki! https://youtu.be/DbC2aewrnus (Kanał: andi MTA)
  7. Sieemka ! Na kanale pojawił się własnie nowy odcinek, a w nim szukamy sobie jakiegoś ciekawego pojazdu pod nowy projekt! Wpadaj obczaić co fajnego kupilismy! >>https://youtu.be/mzHnHuqHhnw<< (Kanał: andi MTA)
  8. andi.

    Pokaż swoją twarz

    Siema ziomki, wiele osob jakis czas temu mnie nominowalo, a wiec postanowilem się pokazac. Moze nie jest jakies bardzo twarzowe, bo mam na sobie maske, ale mam nadzieje ze nie bedzie wam przeszkadzac hahxD pozdro nominacje lecą do - @kseo. @sqah @s1zu @Adamox @architect
  9. Siema, na kanale wlasnie pojawił się nowy materiał z projektu primo, w dzisiejszym odcinku sobie go dokonczymy, no i oczywiscie wylosujemy zwycięzce ostatniego konkurs. Oglądajcie pozdro
  10. andi.

    Unikatowe elegy!

    850 ps
  11. andi.

    Primo Combi

    Login: AnDiTM Nick: andi. ID pojazdu: 68 Na jaki wariant chcesz zmienić: Combi Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): Brak Moze nie jest to jakos bardzo doinwestowany pojazd (Posiada 1.6 up1,up3, lampy/licznik, felgi.) , ale jest to drugie primo na serwerze, jeden z dwóch primo na 2-cyfrownym ID, wartosc tego pojazdu jest ogromna, ponieważ posiadam oferty po 1.5kk za niego. Bardzo zalezy mi na tym by pojazd byl w combi, mam nadzieję ze sie uda, pozdro
  12. andi.

    PROJEKT PRIMO + KONKURS

    Siemano z tej strony andi, dawno mnie nie bylo na yt, ale juz wracamy i w dzisiejszym odcinku zrobimy sobie projekt 1.6 ft primo, wiec zapraszam do oglądania. W dodatku jakis czas temu na kanale wybilo 1k subow i z tej okazji mam dla was konkurs na 50k PLN wiecej info w odcinku. pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin