Skocz do zawartości

NiTrOs.

Gracz
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NiTrOs.

  1. Oferty za słabe także chyba do zamknięcia jeśli nikt lepszej nie da.
  2. Dalej dalej, większe oferty dostaje na serwerze.
  3. Model: Premier ID: 39832 Pojemność silnika: 1.6 Benzynka. Przebieg pojazdu: 6,5K Dodatki: felgi (1085), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Cw:0PLN!! Mp: 5K Coś od siebie: Witam, sprzedam pięknego, zadbanego Premiera z silnikiem 1.6 benzynka. Fajne 5 drzwiowe auto. Pojazd posiada ciekawe dodatki tj: Up. Prędkość maksymalna tego pojazdu wynosi 200km/h ( Widać na Ss ). Licytacja od 0PLN, jeśli cena nie spodoba mi się to pojazd w dalszym ciągu zostanie u Mnie. Liczę na rozsądne ceny. Miłej Licytacji!! SS’y: https://imgur.com/a/V56aUV5
  4. Oczywiście że tak, w mieście gdzie mieszkam miałem jako pierwsza osoba wyczynówke a teraz co drugi dzieciak to scooter kid. Jeździłeś swobodnie po ulicach autem bez prawka ?
  5. NiTrOs.

    LOCK

    39832 pisz pw
  6. Zapraszam do wiadomości prywatnej.
  7. NiTrOs.

    Konkurs o 30 000 PLN

    Miłej nocki panowie oraz panie
  8. Łogień w szopie hahaha @STUNTER13
  9. Jak przyszedłeś się tylko wymądrzać a nie licytować to żegnam.
  10. Nie, nie jest jego. czytaj uważnie co pisze w opisie licytacji. Tyle w temacie, żegnam.
  11. Czy ktoś coś jeszcze dorzuca? bo jak narazie przy tej cenie premier zostaje u mnie.
  12. Coraz bliżej końca ale dorzućcie coś jeszcze
  13. Model: Premier ID: 39832 Pojemność silnika: 1.6 Benzynka. Przebieg pojazdu: 6,5K Dodatki: felgi (1085), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Cw:0PLN!! Mp: 5K Coś od siebie: Witam, sprzedam pięknego, zadbanego Premiera z silnikiem 1.6 benzynka. Fajne 5 drzwiowe auto. Pojazd posiada ciekawe dodatki tj: Up. Prędkość maksymalna tego pojazdu wynosi 200km/h ( Widać na Ss ). Licytacja od 0PLN, jeśli cena nie spodoba mi się to pojazd w dalszym ciągu zostanie u Mnie. Liczę na rozsądne ceny. Miłej Licytacji!! SS’y: https://imgur.com/a/V56aUV5
  14. Daje bardzo dużego plusa za ten cudowny wywiad ponieważ sam wywiad jest bardzo ciekawy oraz podoba mi się gdyż sam często oglądam naszego @kuHash'a i jego odcinkk są konkretne. Oby tak dalej chłopaki i czekam na kolejne wspaniałe artykuły.
  15. NiTrOs.

    BLADE 1.8

    Wymiana z twoją dopłatą? Jak ciekawy to priv.
  16. Model: Wszystko oprócz motocykli, Najlepiej Huntley Pojemność silnika: Od 1.6 wzwyż. Przebieg pojazdu: Nie ma chyba znaczenia Cena: Do 180K, mogę dorobić Dodatki: Nie musi posiadać ale fajnie byłoby. Coś od siebie: Witam tak jak wyżej, kupie coś fajnego oprócz Motocykli a najlepiej Huntleya do kwoty 180K, mogę dorobić jakby coś ciekawego było.
  17. NiTrOs.

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane wszystkim Lecimy dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin