Skocz do zawartości

NiTrOs.

Gracz
  • Postów

    30
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NiTrOs.

  1. Sprzedane temu graczowi Proszę o zamknięcie tematu
  2. Jeśli nikt nie przebije cię do godziny 22 to może auto trafi w twoje ręce.
  3. Byłem dopiero w salonie i nie było jakoś.
  4. Odrazu lepiej, lecz to stanowczo za mało. Dalej!
  5. Mp: 10k, dopiero po przebiciu kwoty 100k jest 5k przebicia.
  6. Model: Sabre Electric ID: 23010 Pojemność silnika: 1.8, 112,5kw 200AH Przebieg pojazdu: 6K Dodatki: Podświetlany Licznik ( Zielony Jasny ), Cb Radio, Felgi, Ogranicznik.Cena: Licytacja Od 0PLN. MP 10K, Powyżej Ofert 100k Mp: 5K Coś od siebie: Bardzo ładny samochów w dodatku elektryczny, Rzadko spotykany pojazd. V-max wynosi 165km/h, Bardzo fajnie zarzuca dupcią, Przyjemny w prowadzeniu. SS’y: https://imgur.com/a/OmdEo86 Jeśli Cena Pojazdu Nie Spodoba Mi Się, Zostanie On U Mnie.
  7. NiTrOs.

    Skup pojazdów

    Sabre Elektric 1.8, bateria 112,5w 200mh, podświetlany licznik, cb, fele, ogranicznik. 150k
  8. No to taka nowość Muscle Jdm Niedługo w sprzedaży w Salonach Buda od buffka a silnik jako jdm od blisty i przód napęd
  9. Jeszcze dorzućcię kilka K i możliwe że z kimś fcr wróci do domu.
  10. Do Zamknięcia. Sprzedane graczowi @RedBaron7 iż na serwerze przebił oferte innego gracza, cena mi się spodobała więc sprzedane.
  11. Model: Fcr-900 ID: 50203 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4k (minimalnie rośnie) Dodatki: Podświetlany licznikCena: Licytacja Od 0PLN! Mp: 5K Coś od siebie: Fajna zabawka, V-max bez tapu to 150 a z tapem 185. Posiada podświetlany licznik. Dobrze lata na kole. Motocykl wystawiam w celu sprawdzenia ofert jakie za niego mogę dostać. Jeśli cena nie spodoba mi się, motocykl zostanie u mnie. Liczę Na Rozsądne Oferty. SS’y: https://imgur.com/a/90HB6gy
  12. Nazwa nieruchomości: Domek z Podjazdem ID nieruchomości: 381 Cena za dobę: 120PLN Lokalizacja: Los Santos International Cena: Licytacja od 0PLN, MP: 1K SS’y: https://imgur.com/a/cDcajdoCoś od siebie: Ładny Domek z garażem ( NIE OTWIERAJĄCY SIĘ ), Dość duży podjazd, Cena to 120PLN za dobe czyli bardzo mało, Domek znajduję się na fajnej dzielnicy gdzie mamy blisko do mechanika, magazynu czy też lotniska z dodo. Zachęcam do licytacji, JEŚLI CENA MI SIĘ NIE SPODOBA, DOMEK ZOSTAJE U MNIE.
  13. NiTrOs.

    Konkurs o 15.000PLN

    @STUNTER13 Może mi się wreszcie uda i kupie tą furke
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin