Skocz do zawartości

YENGA

Gracz
  • Postów

    142
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez YENGA

  1. YENGA

    Sprzedam buffalo

    Nikt wiecej nie licytuje wiec selnij mi i tyle
  2. YENGA

    Komis u Kondzia

    Ja mogłbym na pracownika jak cos to pisz na prv
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Model: Stalion ID: podam potem Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: obecnie 1k przebieg moze ulec zmianie Dodatki: Lpg 25 , wloty na masce,fele,i zbugowany spolierCena: licytacja zaczyna sie od 38k.Chcesz kupic odrazu=45k Coś od siebie: Ładne autko, fajnie wchodzi driftem w zakręty.SS’y: Stoi na giełdzie lv, na tej mniejszej.
  5. YENGA

    Kupie bufallo 1.6

    czesc chce ci oddac bufka czyli anulowac tranzakcje napisz o ktorej to wbije
  6. YENGA

    Kupie bufallo 1.6

    Model: Bufallo ID: - Pojemność silnika: 1.6 -1.8 Przebieg pojazdu:obojętny Dodatki: najlepiej czysty ale inne tez kupieCena: do uzgodnienia Coś od siebie: Chce kupic fajne autko i auta z podobnym v-max tez piszcie SS’y:-----
  7. YENGA

    Sell Clover 1,4

    ZA 15K to licznik kupisz XDDDDD
  8. YENGA

    Sell Clover 1,4

    Model: clover ID: Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: okolo 60k Dodatki: fele spolier i licznikCena: 30k Coś od siebie: Piękne autko SS’y: Stoi na giełdzie lv do 250k
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. YENGA

    Szukam auta do 100k

    Szukam auta do 100k pisac
  11. YENGA

    Sell Clover 1,4

    Model: Clover ID: 37258 Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu:obecnie 72k Dodatki: Felgi ipodświetlenie licznika RED Cena: 27k do nego. Coś od siebie: To naprawdę dobre autko.Ciężko będzie mi się z nim rozstać . SS’y: obecnie stoi an giełdzie sf
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. YENGA

    Kupię Buffalo

    Witam mam auto clover i mg sellnac ale za troszeczke wiecej bo za 20k to sie kupi 1.4
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin