Chcialbym sie pozegnac z wami wszystkimi na tym serwerze, nic nie trwa wiecznie. Nie bede grac wiecznie w gry, zapewne jak wielu tutaj z was, trzeba wkoncu dorosnąć, moze kiedys wroce ale to sie zobaczy. Tak czy inaczej chcialbym pozdrowic paru uzytkownikow.
Kasia105 - Dziekuje ci za wszystko <3
Scyrix, Lukos - Poprowadzcie to radio porządnie !
SP - Poprowadzcie SAPD dobrze
BylemTu - Malo gadalismy ale, elo.
Propa - Narka ziomeczku
RaveX, Blobson - Narka braty.
Smiley69 - No to ten, prowadzcie gang jak nalezy
Szender - Narka ziomeczku.
Limitless - To ten, fajnie bylo kiedys teraz juz wgl nie gadalismy.
KNX - Rajstopek nie pozdrowie? narka !
PyzateKk - Powodzenia w unturned ! (jak cos to steam)
Herosek - O tobie nie zapomne ty silverku mój !
To chyba by bylo na tyle. Tak wiec bedzie mnie mozna zlapac na steam Nick terazniejszy: Kasia105 lub Sznapi. Tak ze To by bylo na tyle.