Skocz do zawartości

Snoop

Gracz
  • Postów

    221
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Snoop

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nick: Ma byc napis StayFM Rodzaj Grafiki: Logo StayFM Rozmiar: Takie jak sygnatura Wynagrodzenie: ( co łaska ) Dam ci troche Coś od Siebie: Poprosze jak najszybciej
  3. Snoop

    Wesołego jajka

    Wesolego dyngusa i mokrego jajka
  4. 160 Graczy :o Ja dopiero z dworu wróciłem. Jak to ErniFM mowil na radiu StayFM, Uff jak gorąco

  5. Niedlugo rocznica suppka xd

  6. Snoop

    Grafiki by Lewanboski:*

    Napis na sygnaturce: Snoop, to supporter. Marzenia Snoopa: Bullet, Administrator. Twoj kandydat na Administratora Tło z czym ma być związane (lub podaj linka): Jakiegos prezesika walnij Rozmiar: zeby sie miescilo na sygne Coś od siebie: Jak najszybciej poprosze Wynagrodzenie(Możesz sypnąć groszem ): COs sypne
  7. Co myslicie na temat muzyki lat 80/90 przez tydzien na radiu StayFM?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. DareK.
    3. NIKEN

      NIKEN

      Przyda się jakąś odskocznia dla aktualnych polskich sHITów

    4. hoopak

      hoopak

      Byłoby całkiem fajnie.

    5. KrystianFM

      KrystianFM

      Bez sens jak dla mnie. Nie każdy ma takie piosenki, a po drugie ramówka pusta wiec nie sądze jak nie chcą grać takich nowych oraz swoich, ramówka pusta to cały tydzień bedzie pusta jak bede mieli grać piosenki z 80/90lat.

    6. TheKruzii

      TheKruzii

      All my ex's live in Texas.."

  8. O: Sultan P:Ja na atmina?
  9. Jakie polecacie sluchawki do 300 zł?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Propa

      Propa

      Siekiera motyka s6 vśredniowiecze z drutami dmuchanymi. Niecale 20 zl a smiga juz 2 dni

    3. HunterX

      HunterX

      http://www.ceneo.pl/26304781

       

      Polecam, ewentualnie http://www.ceneo.pl/1760472 cena mała ale bardzo dobre.

    4. Veq..!

      Veq..!

      Razer Kraken Pro.

       

      Qpady jakieś

    5. Bolek.
    6. Satis

      Satis

      Xbox 1 polecam dobre,słuchawki,

  10. Snoop

    4LIFE IDEAS - Paintball

    Dobre, propsy za checi
  11. Co ty powiedziales, chamie ?!

    1. woda

      woda

      Mógłbyś zaprzestać tego haniebnego czynu, jakim jest wyzywanie osób niewinnych od chamów?

    2. dongibi

      dongibi

      Lojonek.. Idz się przśpij..

    3. DareK.

      DareK.

      Że jesteś brzytki

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Snoop

    Pożegnanie by Bandisz

    Eloszka. Wracaj szybko
  14. Chory na swieta :/

    1. duck24
    2. Hector

      Hector

      Jakaś dziwna plaga, bo ja też chory.

    3. dongibi

      dongibi

      To źle jak chorzy.

    4. Blue.

      Blue.

      Też nwm jak...

  15. Dzień dobry, albo dobry wieczór. Dzisiaj wam zaprezentuje osiedle które zrobilem w LV, nie natrudziłem się nad nim, za dużo ale to dlatego że jest noc, i nie mialem weny, tak czy inaczej to ssy: 1. 2. 3. 4.
  16. Haha, odchodzisz bo dostales bana, jestes smieszny, niedosc ze wwlamales nam sie na panel radiowy to jeszcze sie uzalasz ze dostales bana. Tak bede mowil to na glos. Nie wracaj.
  17. StayFM-Sluchaczy 69 Rekord 96. Przypadek?

  18. Zbyk i silownia ? O.o 10/10
  19. Jestem skonczonym debilem

    1. Croatian

      Croatian

      Dlaczego tak uważasz, moje zdanie jest inne ;)

    2. RaveX

      RaveX

      Od kiedy to wiesz? Bo ja od dawna xD Nie no serio to czm?tak uważasz ehe

    3. Bolek.

      Bolek.

      ludzie @up, nie ogarniam was, chłopakowi się coś stało a wszyscy jak zwykle robią sobie jaja. weźcie choć raz coś na poważnie...

       

      Snoop, trzymaj się wszystko się ułoży...:|

    4. Rockus

      Rockus

      Wiemy to Snoop.

  20. Moje zycie to moj rysunek i moje kredki, moge wyjechac za linie

  21. Snoop

    Interior SAPD

    Bo gra na 16 bit xd.Spoko interior
  22. Nowy avatar? Lecz to samo życie, do du*y życie

    1. Norbi1478

      Norbi1478

      sznapi sup ? lel

    2. Snoop

      Snoop

      Antymed, mam inne problemy niz ktos czy mnie lubi, czy nie. Jezeli ktos mnie nie lubi, to mam na to wywalone i ide dalej. Problemy prywatne

    3. gibipl
    4. Kasia105
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin