Skocz do zawartości

Snoop

Gracz
  • Postów

    221
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Snoop

  1. fu*k yeah, UB na Csie :3

  2. BYLEMTU, Nie rob mi tego, nie bede mial z kim pograc w majkrafta i powozic sie ! Żegnaj.
  3. Renka w gure kto lóbi kaljego

  4. His name is Wieczy Support. Tuturutu

    1. Snoop
    2. fake

      fake

      Kiedy NOWY FILM ZAMIAST WIECZNY STUDENT TO WIECZNY SUPPORT

    3. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Nah, co ty wiesz o wiecznym suppie

    4. Samsonowski

      Samsonowski

      Też bym tak chciał :D

       

    5. RaveX

      RaveX

      Ej ja też tak chcem

  5. Goł goł pałer rendżer, w poniedzialek UB Na csie czujecie to !?

  6. Rocznica suppka hue hue hue

    1. Samsonowski

      Samsonowski

      gratki , gratli , ale przez tak długi czas na admina nie awansowałeś ;D

       

    2. Snoop

      Snoop

      Takie zycie, moze kiedys

    3. Samsonowski

      Samsonowski

      A która rocznica :D ?

       

    4. Snoop
    5. RaveX

      RaveX

      Ja nawet tygodnia nie miałem :c ((xD))

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Wciąż myślę o muzyce, kocham ją, to jest mój nałóg !

  9. To co, niedługo do bierzmowania *.*

  10. Co dzis uzadziliscie w szkole nauczycielom ? (Prima aprilis)

    1. Bolek.

      Bolek.

      byłem grzeczny.

      prima aprilis

    2. jawsikamsik*cvt
    3. sQu

      sQu

      przebralismy sie w pizamy i na muzyce wyciagnelismy taleze i jedlismy platki XD

    4. Fafus

      Fafus

      My podmieniliśmy kredę na plastelinę, a na biologii to myślała że taka mokra kreda, i kazała iść po nową xd

  11. Typ: Sygnatura Temat: kandydat na administratora Kolorystyka: Obojętnie Tło: Jakies niebieskie i jakiegos cejotka z mundurku jakims wstaw Napisy: Snoop, Twój kandydat na administratora nr. 1 Dodatki: POmysl aby bylo kreatywne Rozmiar: Zeby pasowalo na sygne Nagroda ([Nie obowiązkowa)]: Jak sie spodoba to sypne niezle
  12. Na kazdej lekcji, wyciagamy karteczki, a tu co? PRIMA APRILIS !

    1. Snoop
    2. SyNTheTiC*

      SyNTheTiC*

      haha też pani z matmy ze wyciagamy karteczki i piszemy sprawdzian wszyscy podpisani i tutaj prima aprilis XDD

    3. dongibi
  13. Błądziłem tak długo, że wątpiłem, czy istniejesz, Pytałem gdzie jesteś, z dnia na dzień tracąc nadzieję, Wyrazy bólu co dzień pokrywały szare kartki, Me serce w matni, zimne jak śniegu płatki, Życie jak kratki, bez miłości ciemności odmęty, Nigdy nie chcę być już sam, tylko ja i skręty, Popadłem w sentymenty, od śmierci centymetry, Mój świat był mroczny, zawiły i głęboko pocięty, Spotkałem Ciebie, byłaś wodą na pustyni, Tą jedną pasującą połowę z tej samej gliny, Jak słońce dla rośliny.

  14. I od nowa akademia w SAMD :P Powodzenia !

  15. 3maj sie, powo w realu
  16. Prosilbym jeszcze bez tla, aby bylo tak jak logo 4life widzisz tam na gorze, ze nie widac bialego tla, o to bym prosil
  17. Sory ze bez wzoru ale.. Mógłbym cie prosic o logo dla radia StayFM? Poprostu napis StayFM a reszte sam wymysl xdd, jezeli mi sie spodoba sypne ci dużą kwotą, daj z siebie wszystko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin