Witam, a zarazem zegnam, dlugo nad tym rozmyslalem, odchodze z serwera, tak odchodze, i watpie ze wróce, na serwerze przegralem 627 h oraz 2 edycja ok. 1k godzin, dorobilem sie tutaj ok. 800k, nie bylem specjalnie bogaty bo nie mialem na to czasu, ale przechodzimy do rzeczy, odchodze z powodu takiego iz musze sie wygrzebac z tego bagna, trzeba wyjsc na prosta, zaczac sie uczyc na zakonczenie chcialbym pozdrowic nastepujace osoby:
RCONi:
ZbyK - Robisz fajne skrypty, rób lepsze.
NeX - Udal ci sie fajny serwer, rób go lepszego.
XQward - i nie doczekalem sie moderacji dzialu mulimedii. Jak cos to na csie
Bolek. - Staraj sie pomagac wiecej graczom.
Admini:
$$Gr3GoRy$$ - Pilnuj tego perka, powodzonka
Nukill - Polykasz w lolu
Pietrek - Gratki Admina
Answer - Gratki Adminki
Kasia105 - Kasia, nwm co o tobie napisac bylo tego duzo, papa.
Norbi1478 - Najlepszy Admin
Grzengol - A ty polykasz w csie zamykaczu Andrzeju
Slupki:
Blobson - Trzymaj dalej SAPD i nie pozwol upasc
FaceTQ - Trzymaj sie papociu <3
Kalahim - Papa, duzo nie gadalismy
Propa - Ucz dalej tak jak mnie uczyles
Cola - CJ. cj wybustuj mje
Maddie - Szczescia :3
SP - Maly medyk i groziciel
Michaler - groziciel
Lukos - Eldoka na szybko
Gracze:
RaveX - Papa, kapciu jak cos to CS ;-)
Scyrix - Utrzymaj radio
Czesiowy - Ty tez @UP
Kwazimuzyczkagra - rob lepsze audycje
Erni - Ty tez @UP
To by było na tyle, trzeba się wygrzebac z tego bagna jak napisalem wyzej, ELDOKA !