Skocz do zawartości

4Ever.

Gracz
  • Postów

    1 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Ever.

  1. Witam serdecznie, Police Officer I 4Ever. Racja, pojazd wsadzałem na parking ja. Screen'a posiada oficer @Torix, który jeździł ze mną lawetą. P.S Wzór mógłbyś poprawić jak wspomniał @CampeQ
  2. Cicho wszędzie, głucho wszędzie.

    Co to będzie? Co to będzie..?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. CzarnaAnecia

      CzarnaAnecia

      Wow fajnie było na polskim? Też to miałam rok temu...

    3. Shiruu

      Shiruu

      XDD to ładna Aneta 

    4. 4Ever.

      4Ever.

      @Anetka wiesz, czemu sądzisz, że mam to na polskim? Jak mi się coś podoba, to będę używał tego zwrotu zawsze :) 

    5. ven1kz

      ven1kz

      @4Ever.

      możesz jej mówić Aneta, a tak naprawde marcin

    6. Vesp3r
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nick na serwerze: 4Ever Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. Nazwa kanału: Podstawówka Evera Kiedy ostatnio kanał był używany: 18.05.2019 Jak często kanał jest używany (ile razy w tygodniu, miesiącu): W tygodniu to raczej codziennie, a jak nie codziennie to przynajmniej te 3 razy. Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  6. 4Ever.

    [S] ładny domek

    Nie ten dział, napisz w odpowiednim. Zamykam.
  7. Jutro wracam :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. tico

      tico

      O bozie, sola

       

    3. tico

      tico

      I tak większość nie wie co to

    4. walery

      walery

      Jestes juz zgloszony do administracji serwera 4 life w nowoczesnym wydaniu

    5. 4Ever.

      4Ever.

      Nie, byłem we Włoszech. 

    6. tico

      tico

      U.. Italiano pizza pizza peperoni

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. No, Włochy czekają. Wracam za 10 dni.

    1. t0mtom12
    2. BOCHA

      BOCHA

      Przywieź mi kamień na pamiątkę 

    3. Hinox

      Hinox

      Miłego wypoczynku. ;)

    4. Zimmermann

      Zimmermann

      Uwierz mi, że nie ma tam nic ciekawego. Raz robiłem tam posiadówę, raz byłem przejazdem i jakoś Włochy nie przypadły mi do gustu.

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Wymyśliłem ładną rymowankę XQ, jak po niej nie wrócisz to się poddaje.

    Jeden dwa jeden dwa xq waraca na 4life

    1. XQward

      XQward

      Hahah, nic z tego ;D Próbuj dalej.

    2. 4Ever.

      4Ever.

      Dobra to umawiamy się, jak wymyślę wierszyk autorski na 20 linijek, całkowicie autorski, z rymowankami to wrócisz ok?

    3. XQward

      XQward

      Hahaha, nie no wrócę wtedy kiedy będę chciał, nic na siłę zioom ;)

    4. 4Ever.

      4Ever.

      Masz racje, czyste żarty.

  13. @Axidus* @Inv @Mirek_* @LaneZ @Suchy2132 @PerPani @Lisa_ @ENOMEK @Nukill @4Ever. @KRISU. @ciacho191 @AcoreQ @MaciekMaster :))))))))))
  14. 4Ever.

    Players vs Staff

    Pomykaj, że chyżo.
  15. A kto nie śpi tak późno? Już się meldować. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. K4nciasty
    3. ManiekPL
    4. Aro.

      Aro.

      O Panie jak ty policjant który pożądku będzie pilnował ;D

    5. Aparatuwa

      Aparatuwa

      Pan 4Ever porządku pilnuje. 

       

    6. .Asn.

      .Asn.

      Kto cię na supporta wybrał ? ;D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin