Skocz do zawartości

4Ever.

Gracz
  • Postów

    1 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Ever.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Pięćdziesiąt chyba razy więcej proszę państwa medali niż Breżniew.

    1. AdiK..

      AdiK..

      Wiecie dobrze, że mam dwie profesury, ponad sto doktoratów, medali "pińdziesiąt" razy chyba więcej jak Leonid Breżniew. Jak nie wiecie to zobaczcie na tym na na na Jasnej Górze, bo ja to wszystko tam oddałem. Nie noszę, bo bym nie dał rady założyć, bym założył trzeba by dźwigu żeby mnie podnieść. W związku z tym wszystko jest tak przekazane, bo traktowałem to jako własność narodu.

    2. 4Ever.

      4Ever.

      Pińcet lat nie będzie takiej prezydentury, pińcet lat!

    3. AdiK..
  3. 4Ever.

    Oceń avatar osoby wyżej.

    Piękne jak moje dwie profesury. 10/10
  4.  

    1. AdiK..

      AdiK..

      Wspaniały, wybitny, niepowtarzalny, ponadprzeciętny człowiek, który SAM obalił komunizm. 

    2. Armsie
  5. Zapoznałem się z ofertami, temat zamykam.
  6. Pojazdy (oferty) zostawiam na koniec.
  7. Model: Übermacht Zion XS (Wariant pod Berkley's RC Van) ID: 53458 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: ok. 700km (rośnie) Dodatki: Full Tune + Nitro. Atrapa: Dwie małe butle.Cena: Oferty (jak mi się nie spodobają, to zostawiam u siebie) Coś od siebie: Pierwszy na serwerze Zion dostępny dla graczy. () SS’y:
  8. Dla osób zaciekawionych, Zion XS (2.4) Full Tune osiąga około 230 km/h natomiast z nitrem 265km/h

    1. Dimi.

      Dimi.

      Za co to jest podmienione?

       

    2. m1XE

      m1XE

      podmienione za berkley's rc van 

    3. Minotaur

      Minotaur

      Jakiś nowy wóz na serwerze? 

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. @hoopak miło Cię ponownie widzieć :) 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. AdiK..
    3. Aro.
    4. hoopak

      hoopak

      Będzie zaraz gorsza, bo hoopakowa :P

    5. AdiK..

      AdiK..

      W sumie ostatnio mało kar w administracji, może wreszcie zacznie się coś dziać.

    6. AdiK..

      AdiK..

      Szybciej niż się spodziewałem. ;D

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Lajk i sub zostawiony biore tego z rowerem bo nie mam czym z rodziną na wakacje jeździć, pozdro fryta tv
  13. 4Ever.

    rura ben ten XD

    No ale pokazałeś że strzelasz do sapd nie w dm, nie ładnie nie ładnie
  14. Mem powstał w celach humorystycznych. Osoby wymienione w nim, nie mają nic przeciwko na wstawienie go w tym temacie. @Romek., @strusjaponski
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin