Skocz do zawartości

4Ever.

Gracz
  • Postów

    1 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Ever.

  1. To co, teraz po drugiej stronie mocy? 

  2. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Tomxcio* @NVXER @H4ZE. @VENOMEQ @RIPSONx 2. Najlepszy Administrator/ka: @PerPani @TeddyShaforostov. @Wiesi3k. @Lewanek* @Axidus* 3. Najlepszy RCON/ka: @hoopak @Greyna.gg 4. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 5. Najlepsza frakcja: SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: @KubotyJeremiasza @PerPani 7. Najlepsza Organizacja: Silver Hawk 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @KubotyJeremiasza i @Axidus* 9. Eventowiec miesiąca: Oj nwm, chyba @VENOMEQ 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @CampeQ 11. Najlepszy prezenter: @TheMistrzuu* 12. Najlepszy Redaktor: @japkooo. 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @NVXER @D@mian @KubotyJeremiasza 14. Najlepszy tuner: @DanielRB 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Przyciemniane szybki. 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia. 17. Przegryw miesiąca: @SandPower 18. Najbogatszy Gracz: @SandPower 19. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @TeddyShaforostov.
  3. Zbliżają się Święta, a więc życzę wam wszystkim zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt. 

  4. 4Ever.

    Teraz To Dowalił. . .

    @Teddy. @Speczi. @Norbiwwk
  5. 4Ever.

    4Life MTA - Biznesy.

    Cześć! Dziś, wraz z @Teddy. przedstawiamy wam kolejny film na kanale 4Life'a! Są w nim ukazane trzy biznesy, może to wam pomóc w przyszłości przy wyborze biznesu! Miłego oglądania! (P.S - Wiemy, że przycięło troszkę przywitanie )
  6. 4Ever.

    Pożegnanie.

    Witam a jednocześnie żegnam Na serwerze zacząłem grać e grudniu 2018 roku poznałem wiele fajnych osób z którymi mam do dziś kontakt, nie będe się rozpisywał: Organizacja Light Souls: @Radoslawek. @Prezes^ @Qeksy @Yuno. @TheZAZ @Xeon1337. @4Ever. Fajnie było podczas gdy dołączyłem, fajnie się dogadywała oraz grało Pierwsza organizacja w jakiej byłem @Bobik69 dzięki tobie miałem to co miałem dzięki ! @SoCz3Q mało się znamy ale spoko jesteś @Al*Pacino fajnie się bawiło co nie @shvky. dzięki za przyjęcie do organizacji fajnie było ! @jurc850 fajnie się SAPD szukało xD @Neea_97 dzięki za grę ! @BravoJr fajna ekipka była ale niestety :C @hurac. Jeśli o kimś zapomniałem przepraszam. Dzięki za grę ! // Wklejam za @Rendirock
  7. No to co, powracasz do obowiązków? Dobrze ze wróciłeś. 

    1. RIPSO

      RIPSO

      Ja tam na pełnej wracam jak było podczas mojej najwyższej aktywności. 

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. @Teddy. byl se prawda w SAPD FTO a ja se bylem cadetem i se zaczelismy gadac i tak wyszlo, o.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin