Jak większość, lub nawet wszyscy z nas wiedzą, że niedługo są Mikołajki. Co prawda, Mikołajki są 6 grudnia, postanowiłem jednak dzień eventów z okazji tego święta wykonać 7 grudnia (sobota). Dlaczego? Każdy chce odwiedzić rodzinę, to jest także piątek, więc wyjść na spotkanie, imprezę czy cokolwiek. Całkowita pula nagród przeznaczona na dzień eventów wynosi około 200 tysięcy. Eventów będzie dużo, ą więc sporo osób może wygrać pieniądze Pragnę również, poinformować, iż z okazji Mikołajek do wygrania będzie pojazd, a jego wartość wynosiła będzie 40-90 tysięcy.
Zapewniam, iż tego dnia możecie liczyć na następujące eventy:
- Trzy rodzaje derbów,
- Zrób To Pierwszy,
- Event pościgowy,
- Event etapowy, - Zgadnij jaki to pojazd,
Pojawią się również eventy mniejsze, w których też będzie można coś wygrać
1. Co do pojazdu, będzie do wygrania pojazd niespodzianka, o wartości 40-90k.
Aby wziąć udział w konkursie na pojazd wystarczy:
- Zostawić lajka pod tematem (w każdej postaci),
- Napisać coś o supportach, administratorach (jeżeli nie wszystkich to napiszcie nicki) - za co ich lubicie i dlaczego (uargumentuj 2 zdania),
Udział w tym konkursie brać można do 3.12 godziny 20:00, wtedy też zamknięty zostanie ten temat. Wyniki pojawią się również w dziale OFF-TOPIC, dnia 7.12 o godzinie 22:00.
2. Chcesz wygrać 25.000 PLN? Pod postem @Lisa_ proszę zalajkować reakcję '4Love' a zwycięzca zostanie ogłoszony wraz z wylosowaniem pojazdu
Chciałbym również na koniec wspomnieć, że jest to gra i proszę abyście nie stawiali gry nad rodzinę, przyjaciół czy kolegów. Eventy odbędą się 7 grudnia od godziny 14:00. Miłego dnia Mikołaja! Powodzenia!
Przy projekcie pomagała mi Administratorka @Lisa_ za co jej dziękuję, będziemy również czekać na jej obecność tego dnia. Pragnę wspomnieć, iż wszystkie w.w eventy będą wykonywane zgodnie z regulaminem przekazywania nagród.