-
Postów
1 707 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez 4Ever.
-
samych specjalistów tutaj widze mamy

- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
O! Mój donos!
-
A wiem dzięki chodzenie na DM nie poszło na marne
-
A Torix to chyba dużo kolegów w szkole nie ma
-
-
-
dziendobrywieczor
-
Rozdział swój na jakiś czas zakończyłem, starałem się nad tym długo. Czas odpocząć, kto wie - może w tej książce pojawi się rozdział drugi?
-
-
-
wracaj szybciutko.
-
Mam nadzieje, ze ta książka będzie długa i pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Trzymaj się, Ever - nigdy nie mieliśmy super kontaktu ale nigdy nie zrobiłeś mi na złość, nie byłeś przeciwko mnie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Bywaj zdrów!
-
ja pametam jak mnie pana policjant gonil ,nie raz ,a co bedzie z tym sadem calym
-
-
Półtora roku kochani, półtora roku kolorowych nicków. Może niedokładnie ale rok i pięć miesięcy to prawie jak półtora. Nie będę pisał pożegnania na forum, nie zaprzeczam, że kiedyś do was wrócę. Potrzebuję zalać lampkę naftową płynem, żeby mogła zapalić się drugi raz.
4Ever z dopiskiem "GRACZ" wraca, może kiedyś zmienię się ponownie w czerwonego.
Osoby, którym dziękuję same o tym wiedzą. Lecz jedne ze szczególniejszych podziękowań chciałbym skierować głównie do @hoopak jak chodzi o samą technikę, osoba na dobrym stanowisku.
Dzięki za wszystko drodzy gracze! Do zobaczenia
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło


