Skocz do zawartości

4Ever.

Gracz
  • Postów

    1 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Ever.

  1. Był zapaśnikiem, piłkarzem, potem kierowcą w Trans-Budzie. Teraz jest królem życia.

  2. samych specjalistów tutaj widze mamy

    t84S24w.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Torix
    3. Sernik*

      Sernik*

      A wiem dzięki chodzenie na DM nie poszło na marne 

    4. Sernik*

      Sernik*

      A Torix to chyba dużo kolegów w szkole nie ma

    5. Zatrymany

      Zatrymany

      jestem specjalistą od sprzedawania rang w panelu, es 

    6. PLojTEk

      PLojTEk

      Witam, z tej strony Specjalista PLojTEk z San Andreas Road Assistance.

  3. "podpisy" na samym dole bez żadnej konsekwencji, w finalnym formatowaniu obrzydliwie się rozjeżdżają. Co do samego artykułu, trudno mi się do niego odnieść bo w sumie poza wywiadem, nie było tam nic, co wymagało dużego wysiłku. Nie rozumiem natomiast działania tego wszystkiego, niektóre frakcje muszą prosić o model broni przez cztery miesiące, gdy w tym czasie, biznes otrzymuje pojazdy typu czołg, swoje podmianki z sygnalizacją świetlną (biznes) lub podmianki skinów, o które jedna z frakcji prosi się już kawał czasu. Mimo tego wszystkiego artykuł czytało się przyjemnie.
  4. witam witam, dwa siedem siedem piec reputejszon

    przesylam pozdorwienia dla @Torix i @Versi*

  5. dziex za wspominke 100 procent pozdro
  6. Rozdział swój na jakiś czas zakończyłem, starałem się nad tym długo. Czas odpocząć, kto wie - może w tej książce pojawi się rozdział drugi?

    1. kubociak
    2. CampeQ.ogf
    3. Drasiek

      Drasiek

      :( wracaj szybciutko.

    4. japkooo.

      japkooo.

      Mam nadzieje, ze ta książka będzie długa i pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Trzymaj się, Ever - nigdy nie mieliśmy super kontaktu ale nigdy nie zrobiłeś mi na złość, nie byłeś przeciwko mnie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Bywaj zdrów!

    5. speedv2

      speedv2

      ja pametam jak mnie pana policjant gonil ,nie raz ,a co bedzie z tym sadem calym

  7. @Wiesi3k. dlaczemu odszedłeś.

    1. Wiesi3k.NpS

      Wiesi3k.NpS

      @4Ever.  Stare przysłowie głosi ''siedź w kącie a znajdą cię.''

  8. Półtora roku kochani, półtora roku kolorowych nicków. Może niedokładnie ale rok i pięć miesięcy to prawie jak półtora. Nie będę pisał pożegnania na forum, nie zaprzeczam, że kiedyś do was wrócę. Potrzebuję zalać lampkę naftową płynem, żeby mogła zapalić się drugi raz.

    4Ever z dopiskiem "GRACZ" wraca, może kiedyś zmienię się ponownie w czerwonego.

    Osoby, którym dziękuję same o tym wiedzą. Lecz jedne ze szczególniejszych podziękowań chciałbym skierować głównie do @hoopak jak chodzi o samą technikę, osoba na dobrym stanowisku.

    Dzięki za wszystko drodzy gracze! Do zobaczenia :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
    2. szymvs

      szymvs

      Siemka 4ever, mam nadzieję, ze kiedyś wrócisz.

    3. Aro.
    4. Kacperix3
    5. blaki

      blaki

      Trzymaj się, miłego odpoczynku.

    6. deluXe

      deluXe

      Trzymaj się 4everku

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Hej;

    Co myślicie, co? Minął już kawałek czasu.

    1. Domciol

      Domciol

      Pamiętam te wyniki i jak się cieszyłeś heh

    2. Orbi.

      Orbi.

      Piękny utwór oraz avatar, pozdrawiam!

       

    3. Aparatuwa

      Aparatuwa

      Pięknie, everku. Popieram wybór, nie zawiedziesz się. PDW i dawaj do milicji

    4. LuKi16
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin