Dobra, więc tak. Z początku witam wszystkich.
Zaczynając od tego jak @Vesp3r strasznie zwyzywał frakcje. Zwyzywał tak ? No nie wydaje mi się. Całe dnie gdziekolwiek nie byłem na kanale był tylko jeden temat właśnie @Vesp3r i o tym jak on jest zły i jaka fala odejść będzie jak dostanie liderkę. Nie domawiając do tego jak cały tamtejszy zbiór osób mówił o tym, że niedługo go ""Udupią"". Gdy zostało zapowiedziane spotkanie szkoleniowców oraz egzaminatorów gdzie przybyli wszyscy, co się stało ? Całe spotkanie na którym miały być omawiane zasady polegało na opracowywaniu planu, wyzywaniu @Vesp3r`a dodatkowego oszpecania go, a o oczernianiu to już nawet nie wspomnę. @BartusieQ*999 mówisz, że nie znamy Cię w życiu realnym i nie wiemy czy można Tobie zaufać czy też nie. Myślisz, że wrzucając screeny na "Galeria SAMD" nie widać na nich skakania jednostką GOPR z góry MC ? W twoim wykonaniu taka akcja jest nie pierwsza. Co do Was @BartusieQ*999 oraz @CiasteK* obydwoje twierdzicie, że @Vesp3r zwyzywał frakcje tak ? Myślicie, że ja jestem nie kumaty czy coś ? Siedziałem całe dnie na tych kanałach i wiem dokładnie co każdy mówił. Słowa typu "wypier.." do Zarządu albo tekst Głównego Zarządu cytuje "Nie będę karał osoby z którą siedzę całe dnie na kanałach". Jedynie co powiedział @Vesp3r to to, iż obecny stan frakcji jest nie dobry i nie ma zamiaru tu być. Osobiście wcale mu się nie dziwiłem, ponieważ sam nie ukrywam byłem zawiedziony tym. Po tym jak @Vesp3r zrezygnował z odejścia nagle cały zbiór osób na kanale zarządu, o czym było mówione ? O tym, żeby wpisać @Vesp3r na czarną listę BMA. Cały czas było mówione o tym, a w waszych głosach była słyszalna tylko "desperacja" nie wiedzieliście co zrobić, sami baliście się toku wydarzeń, ponieważ wasze "rządy" się kończyły. Więc proszę was nie oczerniajcie Vesper`a pod względem tego, że oczernił frakcje tymi oto słowami, bo sami wiecie, że święci nie byliście. Teksty typu, że jak pewna osoba nie dostanie podwójnego awansu to nikt go nie dostanie, to nie faworyzacja ? O jakiej faworyzacji tu mówimy i o jakiej " Gwardii Vespera ?". + do ostatniej wypowiedzi, owszem miał on ZW oraz arkusz egzaminacyjny został natychmiastowo unieważniony oraz napisany nowy w gronie tylko iwy łącznie zarządu SAMD. Zatrymany miał black listę ? No nie wydaje mi się.
Pozdrawiam serdecznie. Wypowiedź za pozwoleniem członka KSF Damianero.