Skocz do zawartości

4Ever.

Gracz
  • Postów

    1 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Ever.

  1. 20.09.2018 Informujemy, iż Lekarz Ratunkowy @Reku*999 zostaje odwieszony.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 16.09.2018 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @swierzaczek zostaje ukarany ostrzeżeniem z wpisem do karty, z powodu niestosowania się do przydziału pojazdów frakcyjnych. 16.09.2018 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @xWolfQ_ zostaje ukarany ostrzeżeniem z wpisem do karty, z powodu niestosowania się do przydziału pojazdów frakcyjnych.
  4. Przeprowadził, źle egzamin ? Była na nim faworyzacja ? No właśnie. Nie będę już wspominał o jego próbach psychicznego zniszczenia mnie. Cytując z tekstu Iguany "Psychicznie to ty się ostoisz" lub "Słyszałeś kiedyś jęki w nocy jak zasypiałeś?" Dziękuje, ja wypowiedzieć się zamiaru więcej nie mam.
  5. Dobra, więc tak. Z początku witam wszystkich. Zaczynając od tego jak @Vesp3r strasznie zwyzywał frakcje. Zwyzywał tak ? No nie wydaje mi się. Całe dnie gdziekolwiek nie byłem na kanale był tylko jeden temat właśnie @Vesp3r i o tym jak on jest zły i jaka fala odejść będzie jak dostanie liderkę. Nie domawiając do tego jak cały tamtejszy zbiór osób mówił o tym, że niedługo go ""Udupią"". Gdy zostało zapowiedziane spotkanie szkoleniowców oraz egzaminatorów gdzie przybyli wszyscy, co się stało ? Całe spotkanie na którym miały być omawiane zasady polegało na opracowywaniu planu, wyzywaniu @Vesp3r`a dodatkowego oszpecania go, a o oczernianiu to już nawet nie wspomnę. @BartusieQ*999 mówisz, że nie znamy Cię w życiu realnym i nie wiemy czy można Tobie zaufać czy też nie. Myślisz, że wrzucając screeny na "Galeria SAMD" nie widać na nich skakania jednostką GOPR z góry MC ? W twoim wykonaniu taka akcja jest nie pierwsza. Co do Was @BartusieQ*999 oraz @CiasteK* obydwoje twierdzicie, że @Vesp3r zwyzywał frakcje tak ? Myślicie, że ja jestem nie kumaty czy coś ? Siedziałem całe dnie na tych kanałach i wiem dokładnie co każdy mówił. Słowa typu "wypier.." do Zarządu albo tekst Głównego Zarządu cytuje "Nie będę karał osoby z którą siedzę całe dnie na kanałach". Jedynie co powiedział @Vesp3r to to, iż obecny stan frakcji jest nie dobry i nie ma zamiaru tu być. Osobiście wcale mu się nie dziwiłem, ponieważ sam nie ukrywam byłem zawiedziony tym. Po tym jak @Vesp3r zrezygnował z odejścia nagle cały zbiór osób na kanale zarządu, o czym było mówione ? O tym, żeby wpisać @Vesp3r na czarną listę BMA. Cały czas było mówione o tym, a w waszych głosach była słyszalna tylko "desperacja" nie wiedzieliście co zrobić, sami baliście się toku wydarzeń, ponieważ wasze "rządy" się kończyły. Więc proszę was nie oczerniajcie Vesper`a pod względem tego, że oczernił frakcje tymi oto słowami, bo sami wiecie, że święci nie byliście. Teksty typu, że jak pewna osoba nie dostanie podwójnego awansu to nikt go nie dostanie, to nie faworyzacja ? O jakiej faworyzacji tu mówimy i o jakiej " Gwardii Vespera ?". + do ostatniej wypowiedzi, owszem miał on ZW oraz arkusz egzaminacyjny został natychmiastowo unieważniony oraz napisany nowy w gronie tylko iwy łącznie zarządu SAMD. Zatrymany miał black listę ? No nie wydaje mi się. Pozdrawiam serdecznie. Wypowiedź za pozwoleniem członka KSF Damianero.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 4Ever.

    Screeny z innych Gier :>

    Kiedy Jax kradnie @Vesp3r`owi kille.
  8. 15.09.2018 Informujemy, iż Lekarz Ratunkowy @TheSzef*999 odchodzi z frakcji na własne życzenie. 15.09.2018 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Sarius odchodzi z frakcji na własne życzenie - powrót możliwy jedynie poprzez rekrutacje.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 14.09.2018 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Danboss.cj odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. @ZbyK.gg najpierw ataki "hakeruw bonso" potem wlamki na panele to teraz ACTA 2 XD

    1. KubsoneK.ogf

      KubsoneK.ogf

      @4Ever*999 pakuje walize i lece na darknet'a xd 

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. 10.09.2018 Informujemy, iż Lekarz Ratunkowy @Dycha. zostaje odwieszony.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin