Skocz do zawartości

uBitek

Gracz
  • Postów

    702
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez uBitek

  1. Papa synek Baw się dobrze.
  2. Graty, nowe pyszne suppki. Widzimy się na rapsach. :D

  3. Typ:Willa Lokalizacja: Los Santos, wzgórze. Cena wynajmu 24h: 600pln Cena nieruchomości: Licytacja od 1k! Minimalne przebicie 500pln! KT:5k Opis: Olbrzymia willa w Los Santos. Posiada wielki parking oraz park. Na dachu respi się pigułka, która dodaje życia! SS'y: Typ:Dom na plaży. Lokalizacja: Los Santos, plaża. Cena wynajmu 24h: 50pln Cena nieruchomości: Licytacja od 500pln! Minimalne przybicie 100pln! KT:3k Opis: Jedna z dwóch chatek na plaży. Przed nią wielki parking. SS'y:
  4. Gram sobie z lunatiCiem, Kapienem, Kónetem w metka a tu trach. Myszka i klawa się rozładowały. Haha >.< To sobie pograłem.

  5. Zaczynamy poniedziałek..

  6. uBitek

    Siemanko :)

    Mmmmm... Witaj.
  7. uBitek

    Bolek pozdrawia

    Bolek/Kapien/Kiesaj/uBitek pozdrawiają na mikołajki!
  8. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej <3

  9. Wyniki zostają przełożone na jutro. Powodem są problemy z pisaniem nowych wątków. Przepraszamy!

  10. uBitek

    Nagrywam na 4Life.

    Taki ruchable chłopak nagrywa? Oglądam, sub i like.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin