PyzateKK, tym razem nie będę ciebie powstrzymywać. Dokładnie rozumiem to co napisałeś, też ostatnio nad tym bardzo długo myślałem. Dobrze było mieć takiego serwerowego brata. Były wzloty i upadki. Z resztą, jak w każdym związku. Pracowało mi się z tobą świetnie. Było dużo śmiechu, chichów, gadania bredni, obrażania innych, wyzywania się wzajemnie oraz ciskania beki z XQwarda. Dziękuję Ci za ten pięknie spędzony czas oraz te wszystkie dissy w moją stronę. Dobrze mi się z tobą pracowało, zawsze się wzajemnie wspieraliśmy. Myślę, że nadal będziemy utrzymywać dobre stosunki na facebooku, bądź w życiu prywatnym. Przyjęcie Ciebie w szeregi SAPD to było najlepsze co mogłem zrobić przez ten cały zasrany czas na tym serwerze. Doceniam wszystko co robiłeś dla mnie, Lunatica, Crycusa oraz Kapiena i innych.
Dziękuję za przeszkolenie mnie w dwie godziny, jak się DESUJE. Jeszcze raz, Dziękuję. Do zobaczenia.
"Gdybyśmy mieli spisać książkę ze wszystkich naszych przygód, to wątpię czy starczałoby miejsca w księdze rekordów Guinnessa" - Bitek 2016