**Wielka katastrofa! Ktoś skradł pojazdy mleczarza!
Słyszeliście? Ponoć ktoś śmiał okraść mleczarza z jego pojazdów. Mleczarz godnie wynagrodzi osobę która odzyska ich jak najwięcej.
Warunek jest jeden, macie dwadzieścia-cztery godziny na poszukiwania.
Zarzućcie swe plecaki, aparaty w dłoń i ruszać! **
O co chodzi? To proste!
Waszym celem jest odnalezienie jak największej ilości ukrytych po całej mapie pojazdów typu "manana".
Każda manana posiada własny unikalny numer, poprzedzony "#".
Ukrytych pojazdów jest piętnaście.
Każdy odszukany pojazd musi zostać udokumentowany zdjęciem.
Szukacie pojazdów dokładnie takich samych jak ten, lecz z innymi numerami:
ZASADY:
-Każdy gracz (nie licząc administracji) ma prawo do wzięcia udziału w konkursie
-Pojazdy są ukryte w miejscach dostępnych dla każdego gracza
-Manany mogą być ukryte też na obrzeżach miast
-Na poszukiwanie macie równo dwadzieścia-cztery godziny od czasu wstawienia tego tematu
-Podczas wyznaczonego czasu, możecie edytować swoje odpowiedzi
-Zabrania się pisania zbędnych odpowiedzi w tym wątku
-Proszenie administracji o pomoc, równa się dyskwalifikacji
-Na zdjęciu musi być widoczny numer manany
-Każda próba oszustwa skończy się ukaraniem gracza
-Pracujecie w pojedynkę, nie w grupach
-Wygrywa osoba która znajdzie najwięcej pojazdów, w jak najkrótszym czasie (liczy się data edycji posta, bądź jego wstawienia)
-Trzy najlepsze osoby otrzymają dodatkowo nagrodę w postaci walizek na serwerze
NAGRODA:
Posiada zmienioną rejestrację/felgi/podświetlany licznik.
Administrację prosi się o nie pomaganie w poszukiwaniach oraz zostawienie manan w świętym spokoju.
Każde oszustwo będzie sprawdzone i karane banem.
**ZDJĘCIA WYSYŁACIE NA MOJE PW**
**WSZYSTKIE ZDJĘCIA PROSZĘ DODAĆ W JEDNEJ WIADOMOŚCI, POTEM JĄ NAJWYŻEJ EDYTOWAĆ**
organizacja:
uBitek
kalahim