Skocz do zawartości

uBitek

Gracz
  • Postów

    702
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez uBitek

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. uBitek

    Przywitanie

    Witam, życzę sukcesów na serwerze.
  3. Odświeżony profil. Wbijać elo benc

  4. uBitek

    Odejście. //CoNeSeR

    Nie znam, więc się nie wypowiem. Żegnam:)
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Jedna bestia mniej

    1. LemuR13
    2. Carl.

      Carl.

      Co znowu się stanęło?

    3. Czesiowy

      Czesiowy

      'Mam w du**e przeznaczenie skrzynia jest moja'

    4. LemuR13
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. uBitek

    Wrócić czy nie ?

    Wiele jest czynników. Twoja decyzja, jak czujesz się na siłach - to wracaj.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Rekrutacja chyba zamknięta, bo ja się na sópa dostałem. (Czerwony bo z Shinsoo)

  11. O, na supa się dostałem.

    1. MrAsfurix

      MrAsfurix

      -Najlepsze trzy prace wybierze Jury, w składzie; uBitek (gracz) kk.

    2. Grzengol
    3. uBitek

      uBitek

      Asfurix, nie moja wina XD Opowiem Ci potem.

  12. Ej, moge na supa?

    1. Greyna.gg

      Greyna.gg

      mówiłam Ci że nie :3

    2. uBitek

      uBitek

      Ok to chce admina

    3. Lukos_8fps

      Lukos_8fps

      Może na suppka testowego jak Pan wyżej

  13. No, według mnie to głównie greogrybe zasługuje tutaj na pierwsze miejsce. Tylko On jest dla mnie prawdziwą legendą serwera. Szacunek na wieki. Dodatkowo dużo osób pominęło dziadka serwerowego, jakim był stachu. Totalny brak szacunku. Ew. pierwsza rekrutacja SAPD min. - Rafaello, który śpiewał nam kody policyjne na kanale. Szacunek na wieki.
  14. uBitek

    15k ZGARNIJ

    wale konia, i tak nikt nie przeczyta.
  15. Strzelam, że piętnaście.
  16. Nawet zabawne. Humor na poziomie podsta.... Moim. Heheszky Będziesz miała modne dziurawe spodnie, zazdro.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin