-
Postów
702 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez uBitek
-
Bazy danych przez cztery godziny. Można się poobijać. Jak ktoś ma jakieś pytania, czy coś. To walić teraz PM, przez cztery godziny będę sprawdział i odpowiadał.
-
Szczęśliwy człowiek. Znalazłem kogoś, dzięki komu nie chce mi się spać. Taką mnie energią napełnia
-
Szczęśliwy człowiek. Znalazłem kogoś, dzięki komu nie chce mi się spać. Taką mnie energią napełnia
-
Szczęśliwy człowiek. Znalazłem kogoś, dzięki komu nie chce mi się spać. Taką mnie energią napełnia
-
Mam problem. Posiadam dość dużego ptaka, i wszystkie chcą go oglądać
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
hmm jakiego ptaka
Łatwo można się domyślić, że chodzi o ... -
Odetniemy
-
Zboczuchy! Mówię o mojej papudze:c http://mta4life.pl/topic/34735-zdjęcia-waszych-zwierząt/page-3
-
Wiedziałem xD
-
Wstaw ptaka na profilowe, wszystkie będą go mogły wtedy podziwiać.