Skocz do zawartości

uBitek

Gracz
  • Postów

    702
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez uBitek

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Dziś do wieczora mnie nie będzie - Jadę do rodziny. Miłego dnia.

  4. Powodzenia w rekrutacji do SAFD!

  5. Uwaga, chciałbym ogłosić zmianę w rodzince! Okazało się, że hsdf. to nieślubne dziecko Barteckiego.. Jednocześnie zostaje on wpisany do mlecznej rodziny, zapraszam do drzewka genealogicznego na moim profilu.

  6. Ahh te wulgarne wypowiedzi na 4life.. WSTYD I HAŃBA http://imgur.com/i0ssaoF

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. ENOMEK.
    3. NieKumaty

      NieKumaty

      Yyy Kiedy napisałem pies ????????? XDDDD

    4. NieKumaty

      NieKumaty

      Hallo , Hallo Policja prosze przyjechac na 4life .

    5. Croatian

      Croatian

      Fotomontaż pic na wodę XD

    6. uBitek
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Szukam gildii

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. uBitek

      uBitek

      A ja serio szukam gildii xD

    3. NikodemACschnitzer

      NikodemACschnitzer

      Cho do gildii ceje, pisz 123 jak chcesz

    4. MrCzosnek*

      MrCzosnek*

      Tworzę gildie, ktoś chętny?

    5. StiCo

      StiCo

      Chodź do mnie ty mój mały bobasku

    6. Noger.
  9. Bardzo dużo kar dziś poszło, zawiedliście mnie drodzy gracze. Nie wiem, czy to nie był mój rekordowy dzień. Więcej pokory i uwagi na drogach. :(

  10. Okres lizania uważam za zakończony. Fejmy serwerowe w box'ach? Gotowi do biegu po rangę? 3... 2... 1.. Start!

    1. hoskinpdw
    2. Baker

      Baker

      CZEKAJ BUTOW NIE MAM!!!

    3. Baker

      Baker

      Swoją drogą, fajny ten twój bydlak :D

    4. LemuR13

      LemuR13

      Czekaj bo asixow nie wzialem xD

  11. Mój bydlak, razem banujemy graczy i robimy skargi. Uprzedzając pytania; -Posiada spryt od KNX'a -Piękność uBitka -Bicki Łukasza -I radzieckie, czerwone policzka od reszty administracji Oraz umie gadać, lubi krzyczeć na XQwarda a On jej odpowiada. Widocznie znają ten sam język, podobny iloraz sprytu. Gdzies mam nagranie jak duży się do niej wydziera. XD
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Uczcie się od tego Pana > http://imgur.com/a/PTaH6

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Lewanek*
    3. Croatian

      Croatian

      haha i to się nazywa dyscyplina xD

    4. Inquee*

      Inquee*

      wejsc w wordpad, zaznaczyc numeracje tekstu. Ctrl + c, ctrl + v i jechanka

       

    5. Jarok
    6. krukuToxic

      krukuToxic

      Tam kappa powinien być nie lenny

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin