Skocz do zawartości

uBitek

Gracz
  • Postów

    702
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez uBitek

  1. Przepraszam jeśli kogoś dziś zawiodłem (Czyt. Hyak, StiCo) ale straciłem totalnie na wszystko chęci dziś..

  2. uBitek

    Powrut

    Nie pliss, sorry. Nie w szczepionkę!
  3. uBitek

    ZmK

    Trochę później, nie w maju. Chyba jak luna był liderem. Jakoś w wakacje, bo pamiętam że ZmK był.
  4. uBitek

    ZmK

    Tak było, gimby nie znajo XD
  5. uBitek

    ZmK

    Był ale wylotka poszła, potem był suppem :c
  6. uBitek

    ZmK

    Supportem, jednym z liderów SAPD. Dobrym ziomkiem
  7. Jak ktoś z Wrocławia, to zapraszam jutro na mecz.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Veq..!

      Veq..!

      Ale, że kto gra

    3. StiCo

      StiCo

      I jutro będzie łysy bitek haha

    4. |WEED|Siverius

      |WEED|Siverius

      ok wpadam ((ok 70km))

    5. uBitek

      uBitek

      No my gramy towarzysko jak ktoś chce, to może się przyłączyć ;)

    6. Veq..!

      Veq..!

      załatw transport to wpadne

  8. Zebra została moją szamanką - od dziś buffa :/

  9. Click-bait był dobry ale już @Lock
  10. I hyc o podłoge, i zawieszke kurde benc

    1. Szender

      Szender

      Hyc o podloge ubitkowa zawieszka kurde benc

    2. BarteckY

      BarteckY

      Barteckowa

      Ale tak patrząc na to z drugiej strony to pierwszy raz o mnie głośno na serwie

  11. Kto da więcej, kto da więcej?

    1. Szender

      Szender

      Następny bedzie uBitek

    2. GREGORY.
    3. uBitek

      uBitek

      Kto da degrad, ten da degrad, degrad kurcze benc

  12. uBitek

    No więc. . .

    Siemanko grzesiu, trzymaj się tam. :/ Never forget
  13. Synek [*]

    1. StiCo

      StiCo

      Bratanek [*]

       

      PS. bitek pilnuj się bo Ciebie jeszcze wyrzucą

       

       

    2. uBitek

      uBitek

      W du**e to juz mam.

    3. Bartx.

      Bartx.

      Bitka nie wyrzucą, z prostego powodu Lizodupy i Dupobólce to nie jego kumple. Hyhy Ebać Konfidentów Amen

  14. #prayforbartek

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Lukasz1393
    3. Kasia105

      Kasia105

      Nie śmieszne Tobiasz.

    4. BarteckY

      BarteckY

      #BekajestemjakKNX :D

       

       

    5. BarteckY

      BarteckY

      tylko apelki nie napisałem jeszcze o moim pysznym atminie :c

       

    6. StiCo

      StiCo

      Popieram Kasie

  15. uBitek

    Ekipa do grania w Metina

    Mogę grać ale nie PL I tylko medy/hardy bez easy
  16. A to wszystko przez te wyniki na sópa bo się nie dostałem.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Kiedyś byłem gruby, już nie jestem. Chciałbym się pożegnać z moim dawnym tłuszczem. Pomóżcie mi się pożegnać :/
  19. Bez komentarza - Gratuluje

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin