Skocz do zawartości

Innocent

Gracz
  • Postów

    99
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Innocent

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Dobra dopiero teraz zwróciłem uwagę, że nie ma UP, a ja bez up nie chce sr.
  4. Ty chcesz 850k do nego, a 2.2 FT stoją od 850k do 1kk więc jakbyś się potargował to byś kupił.
  5. 695k Uparciuch z ciebie, każdą ofertę mi podbijasz daj cos kupić, a nie.
  6. 180 bo sie nim woziłem Zrywa kapcie.
  7. 850k do nego za takiego bulleta? Za taką cenę kupie 2.2 FT z niższym przeb nawet. Cena zawyżona, że masakra. Może dam pierwszą offke bo inni się przestraszyli ceny jaką podałeś. 550-600k
  8. 82.5k wywoławcza jak to jest ostatnia cena, którą bym dał jak by mi zależało na niej.
  9. Innocent

    @Lock

    Dobra i tak nie chcę wyceniają mi ją na 215k max.
  10. Innocent

    @Lock

    220 nie więcej. Ale jwszcze to przeanalizuje czy mi się opłaca ją za tyle brać.
  11. Innocent

    @Lock

    Bez up nie chcę, za 215k mogę wziąć taką jak stoi. 220k max dam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin