Mogłoby zostać coś takiego dodane na serwer, ponieważ często kursna lawetach LV jest na domi, a zamiast przebijać się przed DM możnaby było przejechać szybko, zwinnie i sprawnie bez żadnego skracania, lecz gdybyśto ładniej wykonał miało by to sens.
Widzę, że zbytnio ci nie zależy. Wysil się bardziej.
260k + 3 buszki i umowa stoi.
Widzę, że jeden, który się nie boi, lecz to jeszcze nie to. 290k byś dał?
Model: Super GT
ID: Nie pamietam, lecz niskiegi nie miało.
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 700 (rośnie)
Dodatki: UP1/2/3, fele malowaneCena: cw: 250k osobny mające na celu wprowadzenie mojej osoby z równowagi są proszone o to aby nie dawały mniejszych ofert.
Coś od siebie: Auto ogółem spoko śmiga bokiem, w miarę szybko przyspiesza i v-max'em też zachwyca bo leci aż 210
SS’y: Jeśli będą potrzebne to wstawię.
Może Sultan UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
Może Sultan UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
Mogę ci dać Sultana UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
jak mnie spłacą dorzucić 300k i wewntualnie 150k w raty.
Sultan UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
Sultan UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
Sultan UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
Sultan UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
Panowie, panowie jak was proszę....mam osobę do której skieruję dwa słowa, a ona mi powie co za ile max mam wziąć. Wy chyba jesteście śmieszni jeśli myślicie, że za mniej niż 300k, albo nawet za 300k wam go sprzedam. Jeśli już macie zamiar kupic auto, które podkreśli poziom prestiżu waszej osoby to proponuję się wziąć do roboty bo pieniadze na drzewach nie rosną. Dowidzenia!
Pozdrawiam serdecznie Innocent