Witam w tym poradniku pokaże wam jak wgrywać Podmianki do GTA SA przez Alci's IMG Editor 1.5 .
1. Pobieramy program Alci's IMG Editor 1.5 możecie pobrać go stąd KLIK
Instalacja jest łatwa więc nie będę tłumaczył. A więc zaczynamy owy poradnik Zapraszam.
Musimy otworzyć plik gta3.img przez owy program robimy to tak ↓
klikamy przycisk Import ↓
Wybieramy pliki z podmianką powinny się prezentować w taki sposób (musi być to plik .TXD i .DFF):
Po wybraniu plików powinny się zrobić zielone na naszej liście:
Jeśli wszystkie podmianki (pliki) są już w programie klikamy przycisk Save:
Możemy Zamknąć program i cieszyć się swoimi nowymi autkami/skinami itd. w GTA SA/MTA SA
Jeśli Ci się spodobało zostaw like z góry dziękuje.
Wykonane przez Asn dla www.mta4life.pl
Zakazuje się kopiowania, przerabiania, brania fragmentów poradnika bez zgody autora
Poradnik z wgrywania podmianek przez GTA Parking by @FaceTQ.