Skocz do zawartości

.Asn.

Gracz
  • Postów

    140
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .Asn.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. .Asn.

    Dom na doherty!

    Typ: Dom mieszkalny.Lokalizacja: San Fierro-DohertyCena wynajmu 24h: 200 PLN (CHYBA)Cena nieruchomości: 15 tysięcy.Opis: Domek ze spoko podjazdem na doherty przy osiedlu SS'y: Nie interesuje cię oferta więc nie komentuj ok?
  5. i kto mi teraz salony nowe bedzie robic? :( 

    1. XQward

      XQward

      A tego to nie wiem :( Ktoś się znajdzie na pewno, nie martw się ;)

  6. .Asn.

    [Konkurs ] KLIK :)

    Witam. Krótko i na temat masz do wygrania 1 klocka i 2 waltony idziesz na to? to dobrze. Żeby wygrać należy wykonać następujące czynności. Dać Like Komentarz Musi zawierać numer od 1 do 50 i jakiś ciekawy kom. Powodzenia
  7. .Asn.

    Ile wart ?

    było w off topic albo w pomoc
  8. .Asn.

    Ile wart ?

    dlaczego to jest w strefie [Zabawy]?
  9. .Asn.

    Wgrywanie podmianek.

    Nie, Nie, jesli chodzi ci o ten co robil FacetQ to on robil przez GTA Parking
  10. @Namik209 i co ? bo ja mam ciągle swoje 240k i 3k przy sobie ;/
  11. .Asn.

    Wgrywanie podmianek.

    Witam w tym poradniku pokaże wam jak wgrywać Podmianki do GTA SA przez Alci's IMG Editor 1.5 . 1. Pobieramy program Alci's IMG Editor 1.5 możecie pobrać go stąd KLIK Instalacja jest łatwa więc nie będę tłumaczył. A więc zaczynamy owy poradnik Zapraszam. Musimy otworzyć plik gta3.img przez owy program robimy to tak ↓ klikamy przycisk Import ↓ Wybieramy pliki z podmianką powinny się prezentować w taki sposób (musi być to plik .TXD i .DFF): Po wybraniu plików powinny się zrobić zielone na naszej liście: Jeśli wszystkie podmianki (pliki) są już w programie klikamy przycisk Save: Możemy Zamknąć program i cieszyć się swoimi nowymi autkami/skinami itd. w GTA SA/MTA SA Jeśli Ci się spodobało zostaw like z góry dziękuje. Wykonane przez Asn dla www.mta4life.pl Zakazuje się kopiowania, przerabiania, brania fragmentów poradnika bez zgody autora Poradnik z wgrywania podmianek przez GTA Parking by @FaceTQ.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. .Asn.

    Ceny tune.

    poco to ? :3
  14. .Asn.

    Licka cheetaha

    Rancher na up1 175k i parę złomów
  15. Na górze róże, Na dole kredens, Nie masz dziewczyny bo grasz w league of legend.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Model: Delorian - Deluxo ID: 32280 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: około 8 000. Dodatki: LPG (75) Ogranicznik , CB Radio, Felgi mal. coś tam jeszcze ma jak coś to ten no dopisze Cena: 450 000 Coś od siebie: Lata jak posrane. Pieknie sie prowadzi vmax tez dobry SS’y: Poco jak na giełdzie lv stoi.
  18. .Asn.

    Konkursik o gotówkę.

    @Asn no mam dlugi no
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin