Skocz do zawartości

.Asn.

Gracz
  • Postów

    140
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .Asn.

  1. .Asn.

    LOCK

    dobrze jeszcze troszke mordko i bierzesz
  2.  

    ;D                                         ;D 

  3. .Asn.

    Coś do 300k

    350k Porsche 993 GT2 RWB - Comet 1.8
  4. .Asn.

    LOCK

    Model: Comet - Porsche 993 GT2 RWB. ID: Nie Potrzebne. Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: około 300 Dodatki: Felgi.Cena: cw. 250 000 mp. 5 000 kt. 350 000 Coś od siebie: Fajne Fajne polecam SS’y:
  5. gdzie wyniki na psc? :)

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. AdiJesCRX

      AdiJesCRX

      Co nie oznacza że wyniki mogą być w osobnym temacie. Popieram Asn. Że zamknięty to nic nie znaczy :)

    3. AdiJesCRX

      AdiJesCRX

      Co nie oznacza że wyniki mogą być w osobnym temacie. Popieram Asn. Że zamknięty to nic nie znaczy :)

      Edit. Wyników widzę nie będzie, już jego brat zrobił konkurs ustawiony aby on wygrał a on zrobił pewnie taki że teraz się wymknie nie dając nagrody bo close temat.

    4. .Asn.

      .Asn.

      z tego co wiem @ImBox_Synku (jego kolega) ma bana

      a my @Hajsiu_Synku lecimy w Skargi na graczy:) do zobaczenia.

    5. .Asn.
    6. Hajsiu_Synku

      Hajsiu_Synku

       @.Asn.. ImBox zrobił mi bana na mój serial więc pa pa 4life na 3lata za ziby handel psc.

      Fajnie się gralo na tym serwerze byli mili ludzie i kilka "CJ"

      Ale kilka osób poznałał jakoś tam

      Więc nq :x

       

       

  6. .Asn.

    Kupie autko do 400k

    Comet 1.8 na felach cabrio ! @Kubusix zacytowalem i oznaczylem zeby powiadomienie doszlo
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. .Asn.

    Konkurs na 10k

    Na Podatek od jakości
  9. .Asn.

    KONKURS 40 PSC

    zostawic like pod tym postem - done. zaobserwowac moj profil - done. napisac swoj nick w grze - @Asn oraz na co wydasz nagrode - pewnie se na stimka doładuje
  10. .Asn.

    Jakiś domek w SF!

    @Sergieji nje mam już go
  11. .Asn.

    Sultan Combi 2.0

    ty jesteś jakiś ... doliczasz za to że jest w combi
  12. .Asn.

    Sultan Combi 2.0

    no i ch*j że w combi czy jak np. kupujesz passata to ci liczy za więcej blachy z tyłu ?
  13. .Asn.

    Sultan Combi 2.0

    sultan 2.0 chodzi po 350k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin