Skocz do zawartości

Tehashi.ka

Gracz
  • Postów

    98
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Tehashi.ka

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Generalnie to dobry taran jest...

    Wczoraj ci dawałem! PAMIĘTAJ! 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Terrorysta

      Terrorysta

      Hah przegrałem kto tak powiedział? 

    3. Tehashi.ka
    4. Terrorysta

      Terrorysta

      Srynik jakis radom wbil i zepsuł 

    5. Tehashi.ka
    6. Terrorysta

      Terrorysta

      Tsa to ty tu nie mieszaj xd. 

  4. Wiecie, że jak dacie mi repke to nie będę smutny?
  5. Staryyyt!!!! Dawaj ts! 

    1. MoE
    2. Tehashi.ka

      Tehashi.ka

      Em dawaj mumble jakoś publiczny 

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Widzimy sie na serwerze, było dużo takich przerw, powrotów - lecz ta jest na stałe i ostatnia!
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Siema! Jak widać wracam, także do zobaczenia na serwerze, w sumie nie mam nic, ale uzbierać trochę grosza to nie problem Widzę, że już ktoś na DM mnie przegonil, także trzeba dalej walić na DM! #Road to 50k repsektu!
  10. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  11. @TheMagulon*

    Temat - ProGamer/Medionek

    Siema, tak jak w temacie. 

    Kojarzysz może progamera? 

    Kim on tu był i co robi, widziałem w jego repkach na forum pr*, że coś o permie pisałeś. 

    Na tamtym serwerze też gra, no i tam też jest zalałą. 

    A moze ktoś z was mi powie, kim on tu był? 

    @ProGamer

    1. 13karoy
    2. Tymin

      Tymin

      Zapewne graczem ;v

    3. Tehashi.ka

      Tehashi.ka

      Jakby był normalnym graczem, to by admin 4life nie zrobiłby konta na konkurencyjnym serwerze, po to, aby nadać rep- dla typa XD

    4. Tymin

      Tymin

      To konto, które podałeś zostało założone w grudniu zeszłego roku.

    5. Exel

      Exel

      Detective Pikachu

  12. Opłaca się wracać na serwa? 

    Nie mam tutaj nic, takze nie wiem. 

    Jakieś rady? 

    1. Zatruty1909

      Zatruty1909

      Siema mordko dostałem sie znowu do akademi sgsp wbijaj na serwer fajnie sie gra itp

    2. Prese$

      Prese$

      Ogólne to wracaj popykamy trochę :) mówię ci będzie fajnie wbijaj na mm szybko pogadać bo coś ci muszę powiedzieć :D

    3. Frixo
    4. ENOMEK.

      ENOMEK.

      nic na siłę. serio

    5. PeQe
  13. Umie ktoś robić skiny do GTA sa? 

    Tzn postacie do wgrania? 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin