Skocz do zawartości

AdaSkoo

Gracz
  • Postów

    108
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdaSkoo

  1. Kopie normalnie i czasem odpisuje ludzikom na /g jeśli jest ciekawy temat
  2. AdaSkoo

    Nabij sobie Repke V2.

    Legenda Głosi że Najman tutaj był
  3. AdaSkoo

    Waltona 1.2

    Auto kupione Można zablokować
  4. AdaSkoo

    Waltona 1.2

    Model:Walton Pojemność silnika:1.2 Przebieg pojazdu:obojętny Cena:do ustalenia Dodatki:może coś mieć lecz nie musi Coś od siebie: Kupie Waltona 1,2 może być FT lecz nie musi wszystko do ustalenia na priv
  5. czy takie oddawanie krwi będzie też sie działo w godzinach nocnych ponieważ niektórzy gracze chodzą do pracy a w ciągu dnia nie wejdą do gry a fajnie by było jakby też nocą dało sie takie coś
  6. Event Fabularny jest kozacki więcej takich eventów 
     

    Spoiler

    Pozdrawiam z Rodzinką

     

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. AdaSkoo

    Do Zamknięcia

    Model:Vincent ID:1599 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu:3463,3km Dodatki: felgi (1082), wydech (1019), podświetlenie licznika (███), radio CBCena:250k do nego Coś od siebie: gotowy projekt do zrobienia zachęcam SS’y: https://imgur.com/a/unfqWpz Model: Jester Electric ID:65212 Pojemność silnika:1.8 + Ele Przebieg pojazdu:3717km Dodatki:spoiler (1158), atrapa nitro (1010), felgi (1073), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (S2 Supra), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB , Szyby (40%)Cena:550k do nego Coś od siebie: Fajne autko na zloty na G1 polecam SS’y: https://imgur.com/a/GNmAPLu
  10. "Seat Toledo bez kołpaków, blachy:WK23455 albo za pol godziny internet zobaczy jak nagi z prostytutka palisz krak"
    Pozdro Dla Kumatych ;) 
     
  11. "750 a nie 585
    wszystko co poniżej to nie złoto tylko rtęć"

     

  12. "Wir patrouillieren Wien bei Nacht Paar Djungs im Mercedes"

     

  13. "Immer bereit für Randale, das Team ist am Start"

     

  14. No no byczq szanuje za Gzuza na avatarze i doceniam że słuchasz 187 Strassenbande
     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin