Skocz do zawartości

AdaSkoo

Gracz
  • Postów

    108
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdaSkoo

  1. Witam was oraz odrazu pisze to że nie idę na zagłosować w niedziele ponieważ wygra i tak jedna osoba jak co roku czy co ileś lat 

    więc no tyle w temacie 

    Miłego Dnia <3  

    1. mxcioo.redd
    2. LuKi16
    3. PeQe

      PeQe

      wlasnie caly dzien sie zastanawiałem czy idziesz głosować 

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Nie ma sensu głosować ponieważ polityka w tym kraju upada xD

  2. Witam Bardzo serdecznie ludzi jak wam mija dzionek? 

  3. Gzuz nagrywa coś z Malikiem oj to będzie sztos <3 

  4. Witam ludzi na tym serwerze 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      no wlasnie nie ma wudu !!!!#@$

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Wudu ni ma amba fatima 

    4. 13karoy

      13karoy

      Godzinę temu, mxcioo.redd napisał:

      elo masz wudu ?

      a ja mam i polecam

    5. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      ty masz 2.2 i mnie nie stac plus za duzo chcesz taniej mi wyjdzie jak sam se zrobir !!

    6. CzlowiekWidmo
  5. Lubię za*********ć :) 

  6. Życie na krawędzi 

  7. 22 dzień kwarantanny 

    Jak myślicie minie szybko ten wirus czy raczej to potrzyma sie dość długo ;) ? 

    1. Romek.
    2. CzlowiekWidmo
    3. shvky

      shvky

      Wątpie ze w tym roku szkolnym jeszcze pójdziemy do szkółki XDD

    4. xkierowcax

      xkierowcax

      nigdy nie minie, będzie nas nawiedzał aż do końca świata

  8. Witam skoro do serwera został dodany autobus 1.2 to cena mojego turisma 1.2 poszła w górę czuje się zaszczycony <3 
    M4e3y3M.jpg

    1. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      infek chodzil 1.5kk, a chodzi 2.8 kk

    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Cóż gospodarka serwera sie zmienia błyskawicznie 

    3. Andrzejek*
    4. Romek.
  9. i jak tam wasz kac xD ? 

    1. Axidus*
    2. suszek.drip

      suszek.drip

      Aż dziwne bo nie było

    3. GraczDLC

      GraczDLC

      minął jak ten śnieg :D

       

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      @Axidus* dowodzik jest że sie alkoholizujesz xDD

  10. Wesołych świąt 

    1. mxcioo.redd
    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Gościu serio nawet w święta..

    3. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      nie no to taki swiateczny zarcik zebys humor mial, wszystkiego najlepszego co moze być adas

  11. Dobry wywiad z zawodowym strażakiem szczegółowy
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. O boże jakie to świetne Zbyk dodaj to
  14. Dirty Angels to jest coś dali mi na spokojnie zjeść bigos.
  15. AdaSkoo

    Screeny z innych Gier :>

    Isamu również zawitał w Forza Horizon 4
  16. Fajna karetka taka wiejska ale fajna
  17. Na samym wstępie zalecam zmienić hasło w trybie natychmiastowym bądź email.


    Miałem atak hakerski na wiele kont przy czym odzyskałem 3 a 2 poszły w piach polecam wam zmienić dotychczasowy  email bądź hasło bo haker bezpośrednio się może wbić na konto nawet tutaj i smutne to by było jakby wasz majątek przepadł pierwszej nocy.

    1. mxcioo.redd
    2. AdaSkoo
    3. ||DaFi||

      ||DaFi||

      jak sie jest debilem to sie ma atak hackerski 

    4. stefan009

      stefan009

      Skąd mam pewność że pisze z prawdziwym @AdaSkoo ? :oo

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      @stefan009 dziś wbije na serwer 


      @DaiLi po pierwsze kultura po drugie wszystko miałem zabezpieczone  a po trzecie twój komentarz nic nie wnosi wręcz obraża mnie  a po czwarte jeśli masz pisać tak głupio to lepiej wogole nie odpowiadaj :) 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin