Skocz do zawartości

wodahs

Gracz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez wodahs

  1. Dziękuję pięknie ale dalej
  2. Nazwa nieruchomości: Warsztat tuningu niestandardowego Dillimore ID nieruchomości: 1085 Cena za dobę: 2400 Lokalizacja: Red County, Dillimore Cena: oferty SS’y: https://imgur.com/a/EyhP0Ui Sposób kontaktu: forum Coś od siebie: Wysokie zarobki, niska konkurencja
  3. Model: Infernus albo Turismo Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: obojetnie Cena: do ugadania Dodatki: najlepiej full tune Coś od siebie: Czekam na oferty
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. wodahs

    Schafter DSD-R

    Byłbyś w stanie dorzucić jeszcze z 20k?
  9. wodahs

    Schafter DSD-R

    Jeszcze troszeczke za mało
  10. wodahs

    Schafter DSD-R

    Model: Schafter DSD-R ID: 124475 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 19267 km Dodatki: stereo, moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, wykrywacz fotoradarów, moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: Piszcie ile oferujecie, TYLKO GOTÓWKA. ŻADNYCH WYMIAŃ. Coś od siebie: Czekam na offki
  11. Model: Turismo ID: 77318 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 34533 km Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Piszcie ile oferujecie, TYLKO GOTÓWKA Coś od siebie: Prawko poleciało to i auto niepotrzebne. Pozdrawiam.
  12. Hej, ID Turismo: 77318 Za 3,3mln gotówką
  13. wodahs

    Kupie Tunera

    Nazwa nieruchomości: Tuner Lokalizacja: Zobaczymy Cena: No piszcie co tam macie i ile byście chcieli Sposób kontaktu: W gierce, na forum Coś od siebie: Mogę zapłacić w gotówce, najlepiej jakiś tańszy tuner!
  14. Model: Sadler (543) ID: 6988 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 9394 km Dodatki: felgi (1096) Cena: Oferty Coś od siebie: Pisać PV albo pod spodem SS’y: https://imgur.com/a/NEcqZDR
  15. No i się stało! 

    Turismo zostało zakupione dzisiaj(01.02.2023) o godzinie 18:35 za kwotę minimum 6 warnów, 3 dni prawa jazdy i 3.180.000 PLN (https://imgur.com/a/bvnQ6vK)

     

    Łącznie zbierałem na te autko przez około półtora miesiąca, zbierając codziennie minimum 50k na kurierze. (czasami było 100k!)

     

    Dziękuję wszystkim Wspierającym i hejterom, bez was nie dałbym rady!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. veqzo

      veqzo

      100k na kurierze w jeden dzień? no ładnie

    3. spokomichas
    4. mlg'

      mlg'

      gratki, kibicowalem od poczatku 

    5. nie.tak

      nie.tak

      Gratulacje, a teraz wyobraź sobie sytuację gdzie gracz przekazuje ci cały majątek, ty tego nie zgłaszasz i otrzymujesz perma z ub pod warunkiem czyszczenia konta Pogchamp 

    6. Bart2
  16. +50694 PLN (29.01)

     

  17. +50196 PLN (28.01)

    3 miliony już uzbierane

    kolejny fajny milestone

     

    1. saiko

      saiko

      jak ty zarabiasz po 50k dziennie ;-;

    2. Domiss

      Domiss

      Gra po 8h+ dziennie tyle tajemnicy xd

    3. Kretu_

      Kretu_

      Szanuję że ci się chce xD

  18. wodahs

    Kupię Turismo

    Model: Turismo Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Whatever Cena: Pisać poniżej albo prywatnie Dodatki: Nitro, ale to też whatever, może nie musi Coś od siebie: pozdrawiam
  19. +51208 PLN (27.01)

  20. nie chce mi sie (25.01)

    1. skinnypablo
    2. PolakoVskY*

      PolakoVskY*

      No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin