Skocz do zawartości

wodahs

Gracz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez wodahs

  1. +50826 PLN (24.01)

    1. Diablo022

      Diablo022

      gdzie ty człowieku tyle zarabiasz ?

       

    2. nie.tak

      nie.tak

      @Diablo022 kurierka +premium co godzinke = taki zarobek w 7-8h

  2. +50681 PLN (19.01)

    1. *ZoZoL*

      *ZoZoL*

      przecież ty ku**a życia nie masz 

  3. +50369 pln (18.01)

    Przerwa od posiadania prawa jazdy na 1d. (17.01)

  4. Generalnie to fajne miejsce żeby nazwać je milestonem.

    2,5mln uzbierane do dzisiaj. Starczy żeby Turka ze salonu kupić:D

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      spoiler alert: turka nie ma w salonie od listopada 

    2. Otton187

      Otton187

      a turek nie kosztuje w salonie 3kk?

  5. + 41664 pln bo specjalny jestem. (16.01)

  6. Tutaj w trakcie przerwy od posiadania prawa jazdy, chciałbym porozmawiać o człowieku którego dumnie wrzucam jako pierwszego na liste zablokowanych z całego serwera xD

     

    Widziałem już wczesniej, że masz jakiś problem do mnie. 730h gram tutaj i zawsze chciałem pokojowo rozwiązywać spory, ale ty jesteś wybitny. MVP moment w którym poskarżyłeś się administracji drugi raz, w przeciągu 10minut, za to, że dałem ci do zrozumienia żebyś nie pisał do mnie.

     

    Czaicie, że osoba która dostała hajs na rekompensate uszkodzeń, wysyła mimo tego footage do administracji i pisze sk***********e "co tam?", po tym jak mi je zabiorą. Jeszcze się pyta ile mam lat(?)XD. 

    Betuje, że przez ten cały czas jaki poswieciles na wysyłanie tych zgłoszeń, zdążyłbys zrobić drugi kurs i zarobić kolejne 1,3k pln. No ale wiadomo, lepiej przecież naskarżyć. Cringe.

     

    Mimo, że to są tylko 3h, i jedno ostrzeżenie, to fantastycznie pokazałeś jakiego typu człowiekiem jesteś. Osobiscie sam bym tobie zabrał prawo jazdy, żebyś nie denerwował innych.

     

    Dodam tylko tyle, że ten człowiek znajduje się na drugim miejscu w TOPce.(15.01) Przypadek. Total.

    https://imgur.com/a/z3Hswlg , nie pozdrawiam i szacuneczek stracony do końca mojego grania.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. wodahs

      wodahs

      No ciekawe, norma na serwerze, cn

    3. AdekUchiha
    4. WaszPan

      WaszPan

      @wodahs Chłopie zabierz się za porządną pracę w prawdziwym życiu a potem coś płacz w gierce do mnie bo masz taką psyche zjechaną że pora się udać do psychologa :)

       

    5. XeVi*

      XeVi*

      Brak życia poza grą, psycha siada

    6. Otton187
  7. + 57822 pln (13.01)

    a tak btw to nie wiedziałem, że tam też można załadować paczki https://imgur.com/a/OadBG1V xD.

    Jutro 100k? :o

    1. //mentos^

      //mentos^

      Licencja lotnicza, widzisz mnie?

  8. 10.01 - 50365 pln
    11.01 - 51165 pln
    12.01 - 51060 pln

  9. + pięćdziesiąt jeden tysięcy trzysta trzydzieści sześć złotych pln
     

    i tak btw to umieram se

  10. +100702 zl

    szkoda, że nie będę mógł wrzucać dalej screenów z banku, ponieważ istnieje limit ogólnego rozmiaru przesłanych plików, więc będziecie musieli mi wierzyc na słowo :D

    100k+ na kurierze w jeden dzień. To jest już troche, więc poniżej wrzucam czas w jaki zebrałem te sume:

     

    3;36 start 

    4;38 - 8330 zl

    5;38 - 15 420 zl

    6:00 - 18014 zl (restart serwera)

    07:00 - 25146 zl

    08:00 - 32216 zl

    09:00 - 39431 zl

    10:00 - 46465 zl

    11:00 - 53586 zl

    12:00 - 61855 zl

    13:00 - 68960 zl

    14:00 - 75885 zl

    15:00 - 81630 zl

    15:46 - 85551 zl (crash MTA)

    15:52 start

    16:18 86716 zl (crash MTA)

    16:22 start

    16:34 - 86558 zl (kick z serwera)

    16:38  start

    17:38 - 93635 zl

    18:38 - 99410 zl

    18:48 - 100702 zl

     

    średnio wychodzi 6 713,46 pln na 1h

    kurier 3lv.

    55345345.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Koiks.

      Koiks.

      @M4rcinekwez tą akali zdejmi z awatara bo pewnie w goldzie siedzissz i placzesz

       

    3. Koiks.

      Koiks.

      @AdekUchihaNikt nie pytal, jak tam 2 miejsce na kurierce? ☠️

    4. AdekUchiha

      AdekUchiha

      @Koiks. Już drugie??? holera myslalem ze piąte

    5. tsygankov

      tsygankov

      wystarczy, ze dasz na imgur fote, a potem tylko skopiujesz i wkleisz i powinno dzialac

    6. Alphonso

      Alphonso

      majster najcenniejszy jest czas więc nie marnuj go pozdro

  11. Stan banku na 24. grudnia i 5 styczeń.

    Zasada to dziennie zbierać minimum 50k na Turismo, i to wszystko na Kurierze!

     

    Ogólnie jest to 13 dzień zbierania.

    (

    bank.png

    4423423424.png

    3131.png

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      ja jak 30k zrobię na dorywczej to szczęśliwy jestem xd

    2. spokomichas
    3. Bartejson*

      Bartejson*

      chory jestes mordo ile ty grasz jak ja sie kiedys cieszylem jak w 6h 30k zarobilem xdd

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin