Skocz do zawartości

Bolo.*

Gracz
  • Postów

    1 836
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Bolo.*

  1. No cóż jutro doktor ciekawe kiedy zabieg (: 

    1. Klauss
    2. concamatrix

      concamatrix

      Pewnie za około 4-6 miesięcy niestety 

  2. Koniec piłki zerwane wiązadła i uszkodzona łąkotka :/

    1. Emiljusz

      Emiljusz

      Trzymaj się i dużo zdrowia! Najgorsza kontuzja :(

    2. concamatrix

      concamatrix

      Nie przejmuj się ja gram w piłkę ręczną i rok temu we wrześniu miałem dokładnie to samo myślałem że już się poddam. Operację miałem dopiero w kwietniu(niestety takie są terminy w naszych polskich szpitalach) ale moja rehabilitacja idzie na tyle dobrze że trener z którym mam treningi mówi, że w styczniu powinienem wrócić już do gry na boisku. Pamiętaj ciężka praca popłaca i przed operacją napewno musisz ćwiczyć żeby przyspieszyć leczenie. Pozdro dla ciebie i życzę ci dużo zdrówka. 

    3. Cyrkvs
    4. TeKMistrz
  3. Model: Zion Sport ID: 53458 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 28K Dodatki: FT z nitrem Cena: Offy top w trade 4,1kk miałem Coś od siebie: 1NS SS’y: https://imgur.com/a/EAdULsC
  4. Model: Zion 2.4 Sport ID: 53458 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 28k Dodatki: FT z nitrem Cena: Offy Coś od siebie: Aktualnie 1NS SS’y:https://imgur.com/a/UpsKDNE
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin