Skocz do zawartości

Bolo.*

Gracz
  • Postów

    1 836
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Bolo.*

  1. XD on jest zielony XD

    1. kejrun
    2. Bolo.*

      Bolo.*

      No widzisz ja biały bo tu nie gram wow mega a dodatku nie wiesz o co chodzi No ale cóż 

  2. Oooo widzę powrót ex Dyrektora 

  3. Napewno nie do SAMD bo znowu egzaminu nie zda XD żadna nie pozdrawiam 60 czyli tego wyzej
  4. Bolo.*

    Liczymy do 1000 ;D

    109 ooo obłoncA Błata
  5. Bolo.*

    Liczymy do 1000 ;D

    107 M3powełek co tam 60
  6. 10/10 nawet do mnie na fb pisała xD
  7. Bolo.*

    Liczymy do 1000 ;D

    no i 1000 koniec ale łatwo nie no 104
  8. Spoiler

    HEmtDc2.png

    Nie dało się "Ł" to musiało być "R" pozdro nie dla "60"

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ThanKs.ogf

      ThanKs.ogf

      pozdro mordzia pdw trzymaj sie z dala od konfidentow

    3. PREZES_1337*

      PREZES_1337*

      wez tsurugi do spania 

    4. TheSzef*

      TheSzef*

      Spoiler

      NCtGDya.png

      Zapomniałem dać ale masz

    5. Bolo.*
    6. zbychu997

      zbychu997

      zbychu customs pozdrawiam

  9. Łabałbała to sobie wkładasz mordo

    1. ObywatelBezNIPu

      ObywatelBezNIPu

      Zaraz tobie mogę ten Rrrrabarrrbarrr włożyć 

    2. Bolo.*
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dzięki @Andrzej_Duda_PIS za otworzenie stoków 12 lutego byłem na nielegalu a cii pozdro z fartem 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Bolo.*

      Bolo.*

      Jakiś noname dał mi komentarz :0

    3. KapitanKox(prawdziwy)

      KapitanKox(prawdziwy)

      No tez mam zamiar iść na stok niedługo. Cieszę się ze chociaż tyle z tych ferii.

    4. lochudra
    5. smlytkk
    6. Andrzej_Duda_PiS

      Andrzej_Duda_PiS

      Panowie jaki nielegal ja też byłem i jade niedługo 

  12. Bolo.*

    Time To Say Goodbye

    Jak widać po tytule czas się pożegnać, na serwerze osiągnąłem wszystko co chciałem czyli Infernusa 2.2FT (dla niektórych 1.2 XD) zarząd we frakcji SAMD oraz członka administracji. Życzę powodzenia na serwerze praz w życiu prywatnym pozdro z fartem. Nie będę tu każdego z osobna oznaczał bo to by mi zajęło z 3 godzino bo tyle fajnych osób tu poznałem. 17.03.2019r XD
  13. Time To Say Goodbye

    1. Klauss

      Klauss

      Idz spac juz pijaku i wstydu nie rob

    2. Bolo.*

      Bolo.*

      Żebyś przegrał w lidze 30 meczy es

    3. lochudra
    4. Klauss

      Klauss

      HAHA CIENKI BOLEK ES

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin