Skocz do zawartości

michael789

Gracz
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez michael789

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie jest to aż taki zły pomysł: Przy podkręceniu o 10% rezultat będzie jeszcze lepszy: [jednak chłodzenie wypadałoby dać nieco lepsze niż stockowe] Radziłbym dorzucić jeszcze kostkę 4GB RAMu dla lepszego performance'u i będzie całkiem sprawnie. W Wiedźminie 3 na wysokich ustawieniach graficznych i niskich postprocesowych w 1080p około 50FPS. W nowszych grach nie sprawdzałem, jednak przy odpowiednich ustawieniach powinno być przynajmniej 40FPS w FHD.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Witaj,Twoje pojazdy zostały odholowane na mocy punktów Taryfikatora:● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, Pracownik ma prawo odholować z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'. ● Dozwolone jest holowanie pojazdów, które blokują chodnik pieszym. Punkt tyczy się również chodników sprzed posesji prywatnych.Owe posiadają wyznaczone miejsca do parkowania (jeżeli takich nie ma to właściciel zobowiązany jest do korzystania z najbliższego parkingu publicznego. Taryfikator mówi jasno, że pojazdy zaparkowane na chodniku być nie mogą, zaś jeżeli domek nie posiada miejsc parkingowych, tylko sam chodnik, wtedy należy korzystać z parkingu publicznego. O ile się nie mylę @Lukasz1393 nie jest w SARA i to nie on pisał ten Taryfikator, więc z mojego punktu widzenia nie jest to najlepsza osoba, którą wybrałeś, aby Ci stwierdzić czy można tam parkować, czy też nie. Odniosę się jeszcze do fragmentu: Oczywiście nigdy nie były zabierane do momentu zmiany zasad dotyczących holowania pojazdów. Od zmiany wszystkie pojazdy zaparkowane na chodniku trafiają na Parking Policyjny za odpowiednią kwotę. Zamieszczam dodatkowo ScreenShoty twoich pojazdów: LINK Wykonywałem swoje obowiązki, w moim rozumieniu zastosowałem się do panujących we Frakcji zasad. Oczekuję decyzji Zarządu.
  6. Spróbuj zmienić nazwę tego pliku na X3DAudio1_7.bak i zainstaluj wtedy DirectX, plik powinien się naprawić. Jeśli masz system 64-bit, to ten sam plik może być w katalogu sysWOW64 w folderze systemowym (jemu też zmień nazwę). Znalazłem też inne "rozwiązanie", jednak jest to bardziej ominięcie (o ile będzie działać) - wykonaj czysty rozruch (LINK) (nie mam pojęcia jaki będzie to miało efekt, poza uruchomieniem komputera z minimum wymaganych sterowników).
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Kirin i EMUI do gier? xD Gry są bardziej optymalizowane pod GPU Adreno obecne w Snapdragonach, a nie na ARM-Mali, które jest w większości w reszcie. Do 1200zł patrzyłbym na Redmi Note 5, używany Mi6 (który jest najlepszą opcją z wymienionych, aparat ma całkiem dobry, do gier w tym budżecie nie ma nic lepszego) lub z nowych jeszcze HTC U Ultra.
  10. michael789

    problem z klawą

    Problem występuje tylko w MTA, czy również w przeglądarce, notatniku, Wordzie, innych grach, etc.? Czy masz możliwość sprawdzenia klawiatury w MTA pod innym komputerem? Jeśli tak, to spróbuj. Problem sprawiają tylko te dwa klawisze, czy też inne?
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Witaj, Twoje pojazdy zostały odholowane na mocy punktów Taryfikatora: ● Pojazdy zaparkowane na poboczu, których właściciela nie ma w pobliżu, Pracownik ma prawo odholować z powodem 'pojazd porzucony'. ● Dozwolone jest holowanie pojazdów, które blokują chodnik pieszym. Punkt tyczy się również chodników sprzed posesji prywatnych.Owe posiadają wyznaczone miejsca do parkowania (jeżeli takich nie ma to właściciel zobowiązany jest do korzystania z najbliższego parkingu publicznego Dopytałem się wcześniej Lidera o to, czy mogę stamtąd odholować i otrzymałem odpowiedź pozytywną. Jako że pojazdy stały na poboczu (chodniku), podlegają, w moim rozumieniu, pod oba te punkty, za co zostały należycie nagrodzone.
  13. michael789

    Telefon

    Żaden Huawei, są zupełnie nieopłacalne cenowo, a tym bardziej wersje LITE [to jest po prostu porażka (pozdrawiam, niezbyt zadowolony użytkownik P9 lite)] W budżetowych telefonach wygrywa Xiaomi, zaś do 700zł brałbym Xiaomi Redmi 5 Plus lub jak znajdziesz to Redmi Note 5.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Zostawię Cię z filmikiem z testami dysków SSD, HDD i SSHD: Wydajnościowo jest to niebo a ziemia
  18. Zamieniłbym kość RAM 8GB na 2x4GB, Dual Channel będzie miał większą wydajność niż Single Channel, co przebadał Lipton z moreleTV na swojej stronie (oczywiście wszystko zależy od gier, ich wykorzystaniu zasobów i optymalizacji, ale przewaga będzie widoczna). Zastanawiam się też, czy nie będzie bottlenecka (ograniczenia GPU przez CPU i na odwrót) - procesor jest solidny, ale na stronie, która oblicza bottleneck nie jest on jeszcze dostępny. Na userbenchmark.com poszukałem możliwie najlepszego odpowiednika R5 2600X i znalazłem Ryzena 7 1800X (porównanie tu). Na R7 1800X, GTX 1060 6GB, 8GB Single Channel oraz dysku SATA 7200RPM strona wypluła I w tym momencie morele mnie zaskoczyły. R5 1600 droższy od wydajniejszego R5 1600X o 45zł KONFIG Procesor zmieniłem na wspomnianego R5 1600X, RAM na 2x4GB 3000MHz i dołożyłem dysk SSD 256GB oraz dorzuciłem napęd optyczny. Kalkulator bottlenecka wypluwa Co uważam za wynik przyzwoity. Zestaw w Wiedźminie 3 na pełnych ustawieniach Ultra (włączone HairWorks, najwyższe opcje) w 1920x1080 wyciąga 40-55FPS, zaś na wyłączonych HairWorks powyżej 60FPS. W Middle-Earth Shadow of War, ustawienia bardzo wysokie, wbudowany benchmark pokazuje średnio 60FPS Strona z której korzystałem do obliczania bottleneck: LINK Kod na darmową dostawę i złożenie komputera (wraz z dodatkowym chłodzeniem- 1zł): 7YI2XDCTNZ Kod na darmową dostawę i pendrive 16GB za 1zł: 1B24VTCGSD Kody te są w 100% sprawne, musisz tylko do koszyka dodać przed ich zastosowaniem montaż lub pendrive i dopiero wtedy wpisać kod. Proszę specjalistów o ocenienie i ewentualne wyprowadzenie mnie z błędu @Smutny_Hrvdziu @SP.
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Napisz dzień/dwa przed zakupem, ceny są obecnie masakryczne i wszystko się zmienia z dnia na dzień
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin