Skocz do zawartości

michael789

Gracz
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez michael789

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Witaj Adu po tylu latach rozłąki
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Po pierwsze - 7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.). Po drugie - Punkty Premium powstały z zamysłem zarobku na utrzymanie serwera, dobrowolnej wpłaty na rzecz serwera, ty otrzymujesz w ramach dobrej woli korzyści z tej wpłaty. Po trzecie - twój system mógłby doprowadzić do niszczenia gospodarki serwera oraz umniejszyć jego przychody, ponieważ ludzie woleliby afczeć i mieć za darmo, niż wydać pieniądze. Czysta matematyka - Premium+ 60d kosztuje 1400PP W twoim systemie jest to 140 godzin przebywania na serwerze. W ciągu miesiąca wystarczy przesiadywać niecałe 5 godzin dziennie, aby dorobić się kolejnych punktów wystarczających na zakup kolejnych 60 dni. W ciągu 60 dni wystarczy już przebywać 2h 20min dziennie, aby móc bez przerwy odnawiać Premium+. Zmniejszenie ilości "dropu" również nie ma sensu, bo ludzie woleliby wydać mniej, a resztę dozbierać, dzięki czemu wracamy do punktu trzeciego.
  7. Bardzo miło było się z tobą spotkać, tym bardziej po tak długiej przerwie od jakiegokolwiek kontaktu [ahh, stare czasy... dla każdego zapewne to, co było dawniej jest lepsze... ale w moim przypadku jest nieco inaczej]. Myślisz, że nie będę chciał się znów spotkać? Jeszcze się zobaczymy I powodzenia
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Jeśli masz możliwość, sprawdź sprzęt na innym źródle, np. innym komputerze, telefonie Jeżeli problem występuje zalecałbym przylutowanie nowego złącza 3,5mm Jeżeli problem nie występuje na innym źródle, spróbuj wpiąć się przez panel tylny, zamiast (jak zgaduję) przedni. Jak nadal będzie występować to będziemy się bawić
  10. Ale po co takie coś? Jest PM, które sprawdza się zawsze, są wiadomości na forum. Jak chcecie do siebie dzwonić (tu rozumiem to jako chat głosowy), to co to za problem umówić się na Discorda/Mumble/TeamSpeak3/Skype, czy cokolwiek innego? Edit: Dodatkowo znajdź osobę, która to oskryptuje, bo mówić to jedno, a zrobić drugie. Zaprezentuj przykładowo swój skrypt, który będzie umożliwiał wykorzystanie VoIP na poziomie prywatnym dla dwóch osób/ lokalnym+prywatnym.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. michael789

    Słuchawki

    Tak, na pewno marzę o lichej jakości plastiku, słabych przetwornikach i ""7.1"", które nie istnieje, jasne. Krakeny mają niepewną konstrukcję, są łamliwe, są zbudowane ze słabej jakości plastiku, a same pady są niewygodne po dłuższym użytkowaniu. Sztucznie podbite basy, które dominują w całej scenie, zagłuszają wysokie i niskie tony. 7.1 w słuchawkach nie istnieje, zawsze stereo było i będzie lepsze od sztucznego, wirtualnego "7.1". Dźwięk nie jest klarowny, a scena mała. Wbudowany mikrofon powoduje mikrozakłócenia. Jedyne produkty jakie Razer produkuje, a które z czystym sercem mogę polecić w swoim przedziale cenowym to podkładki i myszki. Reszta jest albo przepłacona, albo kiepsko zbudowana. Takie ISK HP 580 mają lepszy dźwięk od Krakenów, a kosztują 80zł, nie 200. Jakieś argumenty przeciwko temu, czy dalej trzymasz się argumentu "wszystkie muchy na świecie lubią gó**o, więc nie mogą się mylić"? Panu ze słuchawkami USB podziękujemy, argumenty dlaczego nie są w moim poprzednim poście. Genesis nie potrafi into słuchawki, jak w sumie każda firma "gamingowa" Jeżeli chcecie ze mną dyskutować, albo polecać jakiekolwiek produkty - zapoznajcie się z tematem, ponieważ argumenty "mam i polecam" nie są w ogóle argumentami Bardzo proszę nie polecajcie "gamingowego" szrotu, który nadaje się jedynie na dawcę organów do niskobudżetowych projektów elektrycznych. Zapoznajcie się z tematem, poczytajcie, pochodźcie po sklepach, posłuchajcie jak grają poszczególne słuchawki. Żeby polecić coś, co macie musicie mieć pogląd na inne produkty. Z całego serduszka polecam: Encore Rockmaster OE [200zł] LINK Superlux HD669 [130zł] LINK ISK HP 580 [80zł] LINK Superlux HD681b [80-90zł] LINK Wszystkie słuchawki są studyjne, firm, których nie interesuje jak największy zysk kosztem użytkownika, a zysk dzięki swojej jakości wykonania. Jeżeli chcesz tani mikrofon polecam: Zalman ZM MIC1 [ok. 20zł] LINK Trust Starzz [ok. 40zł] LINK Do mikrofonu polecam dokupić DACa w celu dodatkowego odszumienia go: Quer 3D [ok. 20zł] LINK + obowiązkowo obkleić taśmą klejącą, ponieważ obudowa się sypie Delock 7.1 [ok. 40zł] LINK Każdą kolejną wiadomość ze słuchawkami gamingowymi będę karcił.
  17. michael789

    Słuchawki

    Rozumiem. Mniej więcej znam się na peryferiach audio, które są opłacalne, a których należy unikać (do takich firm należy m.in. Razer, Tracer, Genesis i wszystkie inne firmy z asortymentem do gier), dlatego podałem tanie, dobre i na pewno lepsze od waszych propozycji nauszniki, które sprawdzają się doskonale i posiadają bardzo dobry stosunek jakość-cena. Odradzam headsety (mimo, że sam taki posiadam, lecz nie posiadam obecnie budżetu na zakup któregokolwiek z polecanych przeze mnie produktów) ze względu na słabej jakości przetworniki, bardzo kiczowaty wygląd (niektórym może się on podobać, o gustach się nie dyskutuje i to jest akurat mój subiektywny argument) oraz mikrofon z szumami i często mogącym powodować mikrozakłócenia w samych przetwornikach. Ogółem odradzam też, z całego serca, słuchawki na USB. Jest to nie dość, że zablokowanie sobie drogi do podpięcia pod DAC lub nawet zewnętrzną kartę dźwiękową, to jeszcze ominięcie zintegrowanej karty dźwiękowej i przymus polegania na wbudowanym w słuchawki układzie dźwiękowym (który na przykładzie Razera - jest dość kiepski). Wiem, że odebrałeś mój 1-szy post, jak oplucie wszystkich, lecz zwyczajnie podałem proste argumenty, dlaczego takie słuchawki są kiepskim wyborem. Pozdrawiam
  18. michael789

    Słuchawki

    Może i nie mówiłeś nic o 7.1, ale sprawdziłem sobie te słuchawki na stronie Tracera... i tam jest 7.1, dlatego je opisałem. Na samym dole wypisałem idealne słuchawki z cenami. Mikrofon w headsetach nigdy nie jest dobry, firmy zajmujące się sprzętem "gamingowym" nie potrafią robić nauszników, bo są to zwyczajnie zapychacze ich ofert. Mamy tylu producentów gamingowym klawiatur, myszy itp. ale nie ma nikogo kto robiłby tylko nauszniki do gier. Audio w grach jest ignorowane, a słuchawki są uzupełnieniem ofert gigantów. W ten sposób producenci tacy jak Razer mogą swój asortyment wzbogacić słuchawkami o marnej jakości przetwornikach, ale uda się je sprzedać z uwagi na niewiedzę potencjalnych konsumentów. I tu trafiamy w sedno - na rynku mamy wiele marek skupionych na audio, gdzie jakość dźwięku ( a co za tym idzie - pozycjonowanie, a nawet wygoda) zawsze była priorytetem, których produkty nie sprzedają się na samej renomie marki, bez uwzględniania jakości. Zapewne przeglądając słuchawki widziałeś wiele dodatkowych (niepotrzebnych zresztą) "bajerów", typu "bass boost ultra sound pro" lub "turbo charged 50mm uranium drivers" - takie technologie powinny być traktowane z dystansem, jaki dzieli Warszawę i Nowy Jork. Zazwyczaj są to rozwiązania software'owe, pozwalające wywindować cenę, a chwalenie się producentów 40mm przetwornikami to jak chwalenie się, że komputer ma czarną obudowę.
  19. michael789

    Słuchawki

    Mam i polecam to nie jest dobry argument... Karakany są badziewne jak na swoją cenę, są łamliwe... i do tego to USB, no szanujmy się. Sztucznie podbite basy zagłuszają wysokie i niskie tony, "7.1" to tani chwyt marketingowy, wbudowany na siłę mikrofon powoduje mikrozakłócenia. Dodatkowo warto dodać że Jack jest zdecydowanie lepszym wyborem od USB. Nie dość, że słuchawki lepiej zagrają na integrze to można jakiegoś daca dokupić. ... brak słów. To samo co UP z "7.1". Nie istnieje takie coś jak "prawdziwe" 7.1 w słuchawkach, ponieważ wątpię byśmy w jakichkolwiek budżetowych modelach znaleźli 7 głośników i jeden niskotonowy w jednej muszli. Tracer nie potrafi into słuchawki (jak w sumie każda firma zajmująca się sprzętem "gamingowym"). Po co Ci podświetlenie, skoro i tak tego nie widzisz? Nie, nie, nie... Sprzęt z dopiskiem "GAMING" nie może być dobry... Headsety są nieopłacalne, bo są zwykłymi szrotami, a ich produkowanie powinno zostać zabronione. Jakość dźwięku w takich słuchawkach, a tym bardziej jakość mikrofonu, nie są powalające w porównaniu do słuchawek studyjnych i najlepszego budżetowego mikrofonu ( ZM MIC1). Zgaduję, że nie masz zewnętrznej, dobrej karty dźwiękowej i działasz na zintegrowanej, dlatego polecam Superlux HD669 (ok. 140zł) lub tańsze ISK HP-580 (ok. 90zł) lub Superlux HD681b (też ok. 90zł). Jak chcesz mikrofon to ZM MIC1 (ok. 20zł) + dokup DACa ( najtaniej Quer3D [10-20zł], tylko obkleić go taśmą bo obudowa się sypie, a jak coś lepszego to Delock 7.1 [ok. 40zł] i podpinasz pod nie sam mikrofon, bez słuchawek).
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin