Tak, na pewno marzę o lichej jakości plastiku, słabych przetwornikach i ""7.1"", które nie istnieje, jasne. Krakeny mają niepewną konstrukcję, są łamliwe, są zbudowane ze słabej jakości plastiku, a same pady są niewygodne po dłuższym użytkowaniu. Sztucznie podbite basy, które dominują w całej scenie, zagłuszają wysokie i niskie tony. 7.1 w słuchawkach nie istnieje, zawsze stereo było i będzie lepsze od sztucznego, wirtualnego "7.1". Dźwięk nie jest klarowny, a scena mała. Wbudowany mikrofon powoduje mikrozakłócenia.
Jedyne produkty jakie Razer produkuje, a które z czystym sercem mogę polecić w swoim przedziale cenowym to podkładki i myszki. Reszta jest albo przepłacona, albo kiepsko zbudowana.
Takie ISK HP 580 mają lepszy dźwięk od Krakenów, a kosztują 80zł, nie 200.
Jakieś argumenty przeciwko temu, czy dalej trzymasz się argumentu "wszystkie muchy na świecie lubią gó**o, więc nie mogą się mylić"?
Panu ze słuchawkami USB podziękujemy, argumenty dlaczego nie są w moim poprzednim poście. Genesis nie potrafi into słuchawki, jak w sumie każda firma "gamingowa"
Jeżeli chcecie ze mną dyskutować, albo polecać jakiekolwiek produkty - zapoznajcie się z tematem, ponieważ argumenty "mam i polecam" nie są w ogóle argumentami
Bardzo proszę nie polecajcie "gamingowego" szrotu, który nadaje się jedynie na dawcę organów do niskobudżetowych projektów elektrycznych. Zapoznajcie się z tematem, poczytajcie, pochodźcie po sklepach, posłuchajcie jak grają poszczególne słuchawki. Żeby polecić coś, co macie musicie mieć pogląd na inne produkty.
Z całego serduszka polecam:
Encore Rockmaster OE [200zł] LINK
Superlux HD669 [130zł] LINK
ISK HP 580 [80zł] LINK
Superlux HD681b [80-90zł] LINK
Wszystkie słuchawki są studyjne, firm, których nie interesuje jak największy zysk kosztem użytkownika, a zysk dzięki swojej jakości wykonania.
Jeżeli chcesz tani mikrofon polecam:
Zalman ZM MIC1 [ok. 20zł] LINK
Trust Starzz [ok. 40zł] LINK
Do mikrofonu polecam dokupić DACa w celu dodatkowego odszumienia go:
Quer 3D [ok. 20zł] LINK + obowiązkowo obkleić taśmą klejącą, ponieważ obudowa się sypie
Delock 7.1 [ok. 40zł] LINK
Każdą kolejną wiadomość ze słuchawkami gamingowymi będę karcił.