Skocz do zawartości

michael789

Gracz
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez michael789

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Podstawowe pytania: 1. Kiedy kupujesz? 2. Jakie zastosowania prócz gier? 3. Jakieś specjalne życzenia, wymagania, typu LED RGB, obudowa z okienkiem? 4. Budżet 4k łącznie z monitorem, czy na same podzespoły?
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Żadne takie stwierdzenie nie miało miejsca. Wyraziłem swoją opinię o stylu prowadzenia i rozwiązywania spraw przez @BuleczkaAZawieszkaGra, jednak żadne określenie wulgarne lub niecenzuralne nie padło. Dodatkowo, według ogłoszenia dodanego przez Zebrę, obowiązki lidera przejął Główny Zarząd, w takim razie dlaczego to właśnie BuleczkaA zadecydował o moim wydaleniu? Ponadto, @Damianero., Screen przedstawiony przez Główny Zarząd pochodzi z mojego prywatnego serwera Discord, na który wstęp miała ściśle określona grupa osób, w której z całą pewnością nie znajdowała się żadna osoba z Zarządu, bądź Głównego Zarządu SARA. Odpowiedź do postu poniżej: Wybacz @Wiesi3k., jednak zupełnie nie pamiętasz, co wtedy powiedziałem. Nie użyłem słów niecenzuralnych, bądź wulgarnych w żadnym momencie rozmowy z @BuleczkaAZawieszkaGra. Oczekuję na dalsze działania i polecenia Komisji Spraw Frakcyjnych.
  5. Login: michael789 Nick: michael789 Serial: (serial ukryty) Przynależność do frakcji: - Opis sytuacji: Dnia 14.09.2018 r. o godzinie 21:00 miało odbyć się spotkanie ze szkoleniowcami, podczas którego lider @BuleczkaA, będąc zawieszonym, pełnił swoje dotychczasowe funkcje, jakby nic takiego nie miało miejsca. Następnie byłem pomawiany o czyny, których nie zrobiłem, czyli wynoszenie informacji poufnych poza frakcję. Stawiane były mi nieprawdziwe zarzuty, na które nie było żadnego poparcia dowodowego, a jedynie domysły. Dodatkowo zostałem fałszywie oskarżony na kanale, na którym przesiadywali również pracownicy Frakcji, co miało negatywny wpływ na moją reputację. Ponadto wydalono mnie za obrazę lidera i chciałbym otrzymać dowody to potwierdzające, gdyż słowa osoby zawieszonej we frakcji nie są wiarygodne i przekonujące. Dowody: Świadkowie: ---
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. W tym zestawie brakuje dysku ;p Obudowa może być lekki piecyk. RG4 posiada fabrycznie 3 wentylatory, zaś RG1 tylko 1. Ogólnie nie jest tragicznie (poza tym dyskiem). Do 3,5k złożyłem zestaw na i5 8500 i się mieści idealnie w budżecie. ZESTAW NA 8500 Na i5 8600k wychodzi 200zł poza, do 3,7k ZESTAW NA 8600k Dodatkowo #stopgotowcom. Gotowe zestawy komputerowe są nieopłacalne, płacisz za znaczek firmy, która ci to sprzedaje, a nie za rzeczywistą kwotę tego zestawu.
  8. Do 3k i 8600k? Zapomnij CPU: i3 8100 GPU: GTX 1060 6GB MOBO: B360M Bazooka RAM: Patriot Viper 2x4GB Zasilacz: SilentiumPC Vero V2 600W Obudowa: SilentiumPC RG4 Dysk: Toshiba P300 1TB Napęd optyczny to już dowolnie, kosztują w granicach 50zł https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=353455 Takie pytania w sumie pomocnicze: Kiedy kupujesz? Zastosowanie głównie gry? @Skipciu Ojoj, jak październik-listopad to jeszcze dużo może się zmienić, rynek podzespołów zmienny jest bardzo. Ostatnio z dnia na dzień jakiś procesor (nie pamiętam który) podrożał o 200zł Jeżeli rynek się unormuje i będzie stał jak stoi obecnie, to nie powinno się za wiele zmienić, ale zgłoś się wtedy jeszcze jakiś tydzień przed planowanym zakupem.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Ależ oczywiście, że z chęcią udostępnię Ci screena pojazdu, proszę jedynie o: 1) datę włożenia na parking policyjny 2) ID pojazdu 3) twój ewentualny login @edit O, znalazłem: No tu mój drogi nie ma miejsca parkingowego
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. michael789

    SF Medical Center

    Bardzo fajny interior mordeczko I tak, 80's still the best
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Grabsio311 2. Najlepszy Administrator/ka: @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: @Lukasz1393 @Zebra 4. Najlepszy Biznes: TSA 5. Najlepsza frakcja: SARA 6. Gracz non stop grający na serwerze: @Tobiasz63 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: 9. Najlepsza Organizacja: Dirty Angels 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @MrAsfurix 11. Eventowiec miesiąca: 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Norberto @Stuba 13. Najlepszy prezenter: @Greyna.gg 14. Najlepszy Redaktor: @Duchnikovsky 15. Serwerowy śmieszek: 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @MrAsfurix, bo jest najbardziej wygadany
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin