No dobra oni byli ostrzegani ja dopiero podszedłem
Tak zobaczyłem to jak byłem już na nim, na początku kogut zlał mi się z nickami następnie z czatem
Wiem że nie jesteś ja też nie jestem dlatego chciałem wytłumaczyć i pisałem tobie parę razy że było to przypadkiem
[2022-01-08 00:34:56] [Output] : NeQu! [384]: mis klik
"mis klik" chwile przed* tym jak wsadziłeś mnie do radiowozu
[2022-01-08 00:35:12] [Output] : NeQu! [384]: no przypadkiem mi sie shift wcisna
[2022-01-08 00:35:36] [Output] : NeQu! [384]: PRZYPADKIEM SHIFT MI SIE KLIKNA
[2022-01-08 00:36:27] [Output] : NeQu! [384]: przypadkiem mi sie shisft wcisna
[2022-01-08 00:40:15] [Output] : NeQu! [384]: przypadkiem
Chciałem od razu zejść kliknąłem s i za szybko shift a ze to jest gta sa to postać nie zdążyła się nawet odwrócić
Tak jak pisałem dopiero podszedłem
Napisałem tak do gracza, z tym "ide i ja" to chciałem po prostu pójść i zobaczyć co to za strajk bo nie dowiedziałem się tego od tego gracza.