Skocz do zawartości

NeQu!

Gracz
  • Postów

    112
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeQu!

  1. Nick funkcjonariusza: Nexan Data i godzina zdarzenia: 16:00 12.06.2018 Pełen opis sytuacji: Byl teren zabezpieczony wlazlem bo nie widzialem do okola zadnego policjanta a stal tam samocho policji przyszedl nexan kazal wyjsc no to poszlem tylko chcialem wyjsc od strony ognia (przy tym wejsc w ogien) nie wiedzialem ze sie zapale gdy sie zapalilem zawrocilem zeby nie spalic sie calym i chcialem wyjsc normalnie przez barierke po czym nexan wyja bron i mnie skuł mowiac ze chcialem go podpalic a nie chcialem bo nawet o tym nie wiedzialem ze sie da mialem kamere od gory i bieglem w strone barierek gdy dobieglem do chodnika przestalem sie palic a nexan stal gdzies na ulicy od strony barierek i szedl w moja strone mowiac ze chcialem go podpalic inni jak wlazili za barierke (bo stalem tam z 15min az wezmnie mnie do aresztu) nie skuwal ich byl tylko jeden co nie chcial wyjsc to go skul wywalil zza barierke i kazal isc (jest to na ss) Nexan nie lubi mnie za bardzo bo nie raz juz mnie skuwal za pewne ale uzasadnione jakos powody w dodatku kiedy tylko sie mijamy odpala komputerr i sprawdza czy mnie tam nie ma. Powod jaki dal jak mu mowilem ze ja go nie chcialem podpalic tylko to on szedl w moja strone to odwalanie gdy ja tylko chcialem wyjsc z tego miejsca przy czym sie nie zabic. EDIT: Dodam jeszcze ze 15min czekalem w samochodzie az nexan zawiezie mnie do wiezienia plus do tego 10min wiezienia Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/MhcKpoB Do tego jest szansa ze gracz qwerty1 cos zobaczyl bo tez tam byl (Jednak qwerty1 nie widzial praktycznie nic)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin