Skocz do zawartości

NeQu!

Gracz
  • Postów

    112
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez NeQu!

  1. Jakaś decyzja co do tego ?@Baker
  2. NeQu!

    Nabijanie punktów

    Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora. Ze względu ma otrzymane ostrzeżenie, ta zawartość zostanie ukryta do momentu zatwierdzenia jej przez moderatora. To ograniczenie skończy się 20 Lipiec 2018. Nie wiem czy zatwierdzi ale pozdrawiam osobę zatwierdzającą/odrzucającą Każdy kto da repa oddam
  3. Skarga na Olisdonputamadre

      Ten gracz i mnie oszukał bana już dostał jego kolega też któremu pieniądze przelał.

  4. NeQu!

    Program nie nagrywa MTA...

    Pobierz ispring free cam 8
  5. Nie raz stawałem gdzieś z dala od cb żeby zobaczyć czy tak samo traktujesz innych zresztą to tez RCON ma w logach wiec jak by komuś były potrzebne to wiedzą gdzie iść. Tez napisałem wszystko co miałem i czekam na końcową odpowiedź. A tutaj nexan znów nie skasował kogoś z komputera za co poszedł gracz siedzieć drugi raz: https://imgur.com/a/Ce9HqRJ A co do tych logów: [2018-07-02 15:37:12] [Output] : NeQu! [466]: krol cjotow uwaga [2018-07-02 15:37:17] [Output] : G> Wikox3 (103): JEST KTOS DM ? [2018-07-02 15:37:17] [Output] : G> Grzengol (220): on jest biedny jak afrykanski robotnik kopalniany [2018-07-02 15:37:18] [Output] : Nexan [383]: grabiso [2018-07-02 15:37:19] [Output] : G> Carl. (440): jak ja cie dawno nie widzialem [2018-07-02 15:37:21] [Output] : NIEOPŁACONY MANDAT > thoga11, ostatnia pozycja: Doherty, San Fierro, pojazd marki: PCJ-600. [2018-07-02 15:37:21] [Output] : Nexan [383]: wez tego Pana z tylu [2018-07-02 15:37:23] [Output] : G> Anal3qq. (37): [2018-07-02 15:37:25] [Output] : GO> JasFasola1 (156): Sell FCR 1.7 (unikat) lpg 75 niebieskie lampy i licznik 12k przeb 2kl rejka [2018-07-02 15:37:26] [Output] : NIEOPŁACONY MANDAT > thoga11, ostatnia pozycja: Cranberry Station, San Fierro, pojazd marki: PCJ-600. [2018-07-02 15:37:27] [Output] : NeQu! [466]: przed chwila przyjechalem [2018-07-02 15:37:28] [Output] : GO> Norberto (273): Sprzdam Intrudera 1.6 | Felgi Malowane | Spoiler | LPG 50 | Bak 90 | Przebieg 1400 | /pm [2018-07-02 15:37:29] [Output] : GP> Wikox3 (103): JEST KTOS DM I CHCE SAPD? [2018-07-02 15:37:30] [Output] : NIEOPŁACONY MANDAT > thoga11, ostatnia pozycja: King's, San Fierro, pojazd marki: PCJ-600. [2018-07-02 15:37:30] [Output] : G> Anal3qq. (37): zabra mi dala ub wiec git [2018-07-02 15:37:31] [Output] : G> PolskaMasterXD (75): Pałe łap [2018-07-02 15:37:33] [Output] : G> Danio* (213): LOOL Hydra nad lawetą przeleciala [2018-07-02 15:37:35] [Output] : NeQu! [466]: bo musze cos sprawdzic [2018-07-02 15:37:36] [Output] : Grabsio311 [223]: nie przeszkadzaj [2018-07-02 15:37:40] [Output] : GO> Anal3qq. (37): sprzedam CLUBA, YOSEMITE i BLISTE (wszystko 1.6 z tuningiem)! [2018-07-02 15:37:42] [Output] : NIEOPŁACONY MANDAT > MaTTix, ostatnia pozycja: Doherty, San Fierro, pojazd marki: Huntley. [2018-07-02 15:37:43] [Output] : xWolfQ_999 [355]: Nexan [2018-07-02 15:37:44] [Output] : NeQu! [466]: nie rpzeszkadam cjtowi [2018-07-02 15:37:46] [Output] : Nexan [383]: Odjedz Pominołeś tam ze napisałem "bo musze cos sprawdzić" miałem wtedy wiadomość na messengerze i chciałem się zatrzymać gdzieś a że zobaczyłem że ktoś szuszy to zjechałem żeby mu nie przeszkadzać auto wtedy za radiowozem miałem specjalnie dalej odjechałem bo zobaczyłem że to nexan. na nie jeździłem wtedy za tobą bo tak jak pisałem ty tam byłeś a ja tam zaparkowałem, miałem do tego prawo a tu od razu jak grabsio przejechał napisałeś mu że ci przeszkadzam. A tutaj pytanie co do tych logów: [2018-07-02 13:02:50] [Output] : Nexan [176]: I co ty robisz? [2018-07-02 13:02:50] [Output] : G> Mazvro* (283): ja mam na strychu 5 kartonów stocka xD po 17zł za butelke kupowałem xD [2018-07-02 13:02:55] [Output] : GO> ObiwanDaunobi (109): sell manana 3k pm [2018-07-02 13:02:58] [Output] : kurczakkyt [55]: płcisz [2018-07-02 13:02:59] [Output] : NeQu! [329]: nie interesuj sie [2018-07-02 13:03:03] [Output] : G> KaSSper (275): ja mam 100 kartonow kotki [2018-07-02 13:03:03] [Output] : GO> Shaane* (420): Zapraszam do pisania pozdrowień na radiu 4Music! Pozdrowienia na moje id [2018-07-02 13:03:04] [Output] : Nexan [176]: Nie kozacz [2018-07-02 13:03:05] [Output] : * KacperDyszka Podczepia hak do pojazdu, po czym go zabezpiecza. [2018-07-02 13:03:05] [Output] : *AKCJA RP* Hak został podpięty i zabezpieczony. (KacperDyszka) [2018-07-02 13:03:05] [Output] : GO> Carl. (215): Sprzedam bufa 1.2 czysty [2018-07-02 13:03:09] [Output] : NeQu! [329]: smieszny jestes pajacu [2018-07-02 13:07:20] [Output] : ✔ Gracz NeQu! został przez Ciebie zakuty! [2018-07-02 13:07:20] [Output] : ✔ Gracz NeQu! został przez Ciebie złapany! [2018-07-02 13:07:21] [Output] : GO> Norberto (240): Sprzedam Premiera 1.6 lpg 35 dm3, malowane felgi, ogranicznik [2018-07-02 13:07:22] [Output] : Gracz kurczakkyt otrzymał ostrzeżenie od KRISU., powód: Nie afcz na środku drogi [2018-07-02 13:07:22] [Output] : NeQu! [329]: masz cjocie [2018-07-02 13:07:27] [Output] : ✔ Wsadziłeś/aś gracza NeQu! do pojazdu! [2018-07-02 13:07:29] [Output] : NeQu! [329]: i t ak zw mialem isc xD [2018-07-02 13:07:31] [Output] : Nexan [176]: relog=ban [2018-07-02 13:07:32] [Output] : Gracz Max719 otrzymał ostrzeżenie od KRISU., powód: Ogarnij jazde [2018-07-02 13:07:37] [Output] : G> StoproKING (16): ostro jakis farciarz yebany [2018-07-02 13:07:37] [Output] : G> Mazvro* (283): jak nie kochać tej roboty [2018-07-02 13:07:38] [Output] : NeQu! [329]: dobra jedz nie zesraj sie [2018-07-02 13:07:41] [Output] : NIEOPŁACONY MANDAT > MrZatrzymany, ostatnia pozycja: Easter Basin, San Fierro, pojazd marki: Perennial. [2018-07-02 13:07:42] [Output] : Gracz CoCoLiNo otrzymał ostrzeżenie od KRISU., powód: Słowa. [2018-07-02 13:07:42] [Output] : GO> W1ktor (337): [W] ZR-350 1.6 PODSWIETLANY LICZNIK/FELE MALOWANE/DWA KLUCZE/FULL VISU OPROCZ SWIATEL,ATRAPY [2018-07-02 13:07:45] [Output] : Gracz AlvaroGoliwas otrzymał ostrzeżenie od SkouT, powód: Słowa [2018-07-02 13:07:46] [Output] : GO> TheRogal17 (19): Sell Tuner LS Commerce [2018-07-02 13:07:48] [Output] : NeQu! [329]: cwaniaczku [2018-07-02 13:08:03] [Output] : Nexan [176]: Jeszcze masz cos do dodania ? [2018-07-02 13:08:04] [Output] : G> Mazvro* (283): to nie wiem czy aż taki farciarz xd [2018-07-02 13:08:06] [Output] : GO> JasFasola1 (12): Sell FCR 1.7 (unikat) lpg 75 niebieskie lampy i licznik 12k przeb 2kl rejka [2018-07-02 13:08:08] [Output] : GO> KruQu (5): upie cos do 120k [2018-07-02 13:08:12] [Output] : Gracz Xrage420 otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów przez KRISU., powód: Taran ( 2 dni ) [2018-07-02 13:08:13] [Output] : NeQu! [329]: jasne ale to poza gra konfiturko [2018-07-02 13:08:51] [Output] : NeQu! [329]: a ty nexan nie cwaniakuj [2018-07-02 13:12:34] [Output] : NeQu! [175]: idz sobie cjocie [2018-07-02 13:13:10] [Output] : NeQu! [175]: mowilem ze to cj [2018-07-02 14:26:26] [Output] : NeQu! [466]: oo cjocik Czemu wyciąłeś to co ty pisałeś na końcu logów ? A i czemu nie pokazałeś tych logów co ty do mnie pisałeś ? Te logi co ty pokazałeś to pisałem dosłownie to samo co ty pisałeś w moją stronę. [Odpisałem na te logi dopiero teraz bo wcześniej nie chciało mi się tego czytać.] @Baker
  6. Dowody ktore mialem pokazalem przed wiezieniem nie wylogowalem sie tylko pisalem do adika ze crasha dostalem mam jeszcze w notatniku blad zapisany. jak @Baker bd chcial jeszcze jakies dowody to powiedz RCONowi zeby Ci udostepnili z tego dnia logi Dodam jeszcze ze w stosunku do innych graczy zachowujesz sie inaczej dajesz im ostrzezenia po kilka razy tylko mnie od razu w kajdanki bez zadnych ostrzezen.
  7. nic chyba ze go staranowalem gdzies bo to mozliwe jest
  8. z starym arabem inaczej zwanym szejk
  9. Tam gdzie jest ss.j wiem ze to dziwnie wyglada ale chcialem napisac "ss." Ile razy mnie prowokowales pokaz log jeszcze jak masz z pm co do mnie pisales Nie taranowalem ciebie tylko manana w ciebie wjechala wtedy Pokaz ile razy pisalem zebys podal powod zatrzymania odpowiedzi nie otrzymalem tak Adik. widzial wtedy co pisalem nie chciales mi powodu podac za ktory mnie zatrzymales nie powiedziales mi ani razu zebym sobie od cb odszedl czy cos tego typu Wczoraj skules mnie od razu gdy wlazlem na dach i zejsc nie moglem bo mialem laga nic mi nie odpisywales staralem dla cb byc neutralnym ale nie chciales mi podac nawet powodu.. A co z grabsiem to wtedy stalem tylko samochodem obok i przed chwila tam zaparkowalem grabsio powiedzial zebym jechal odjechalem " kiedy ja suszyłem i ciągle wjeżdżałeś mi pod celownik " Nie wjezdzalem ci pod celownik, raz tylko przejechalem przez droge na druga alejke a pozniej pojechalem auto zaparkowac ale wtedy nikt nie jechal wiec nie szuszyles w sumie ktos z RCONu sobie moze sprawdzic w logach bo oni maja wiekszy dostep do tego i zobacza ze mnie nie szuszyl w okolicach minuty 15:37 i moga zobaczyc ze poznej auto oddalem bo jest ze zgasilem silnik i reczny zaciagniety mialem Dzis chyba Adik to byl jak mnie on zamkna pisalem do Adika zeby sie o dokladny powod nexana spytal bo niby nie wykonywalem polecen a kazal mi wyjsc z auta i na glebe ale jak wyszedlem od razu skul adik mi kazal skarge pisac ale napisalem ze nie ma sensu nie chcialem tej skargi pisac. Zmienilem zdanie za tym 3 razem gdy za niby przeszkadzanie mnie wsadziles a bylem zdala od cb Dodam jeszcze ze Nexan mial skarge chyba 25czerwca za nie usuwanie wpisow z komputera jak widac dalej nie usuwa.
  10. Nick funkcjonariusza: Nexan Data i godzina zdarzenia: 15:45 02.07.2018 Pełen opis sytuacji: Biegajac po chodniku z dala od nexana widac na ss nie przekraczalem progu zwalniajacego zostalem zakuty bez zadnych ostrzezen do paki chcialem sie spytac za co nie odpowiadal dopiero mnie wysmial jak napisalem ze pisze skarge powiedzial ze i tak mu nic nie zrobia czy cos takiego x3 razy mnie zatrzymal bez ostrzezenia i niczego raz wlazlem na dach i nie zlazlem bo laga mialem zatrzymal mnie do paki powod animki albo dzis jezdze sobie autem kolo warsztatu nowego w SF napisalem do niego CJot bo mananke zatrzymal i pozniej do mnie zabym sie zatrzymal wysiad i na glebe wysiadlem i mnie zapakowal. w drodze do paki pytalem sie za co nic nie odpisywal pozniej gdy napisalem cjot to zaczela sie prowokacja z jego strony ze wymsnelo mi sie slowo pajac i straszyl mnie mutem pare razy do mnie pisal nie kozacz do mnie dalej bedziesz cwaniakowal czy texty tego typu pozniej na pw mnie zwyzywal od dzieciakow i cwaniakow i zablokowal mnie. wszystko przez ta skarge co na niego napisalem po skardze staralem sie go juz nie denerwowac bo w sumie wtedy z jego strony moze i wygladalo to tak jak bym chcial go podpalic no to i tak ten mnie od razu do paki gdy wlazlem tylko na dach bez podania powodu.. mozna by tu bylo pisac jeszcze ale na ss postaram sie jeszcze cos dodac + dodaje logi te ktore mialem. czyli od godziny 14:30 Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi: https://pastebin.com/DVrj6g0M ss:https://imgur.com/a/LRYjqtA
  11. Kiedy prowokowalem ? Wtedy co mnie do wozu zabrales ? nie widzialem cb typie czy wtedy co pytalem sie tylko nie kazalem ci ss na frm robic sam sie wtedy co na chodniku stalem i pytalem sie cb o to wkopales tymi ss bo ja wtedy nic nie robilem zlego. Wiedzialem jak to sie zakonczy wiec wolalem nie wlazic.
  12. Szedlem chodnikiem bo czekalem az ktos mnie wezmie bylem za barierka i nie wlazilem na teren zabezpieczony mozecie popytac sie tez innychy co tam byli napisales mi tylko zebym poszedl to poszedlem nie wlazlem na teren zamkniety nie rob to nowych wersji. mozecie sie popytac kazdego po kolei kto tam sie znajdowal W dodatku tylko raz napisal zebym poszedl pozniej nic nie pisal mozecie sobie sprawdzic logi, nie kozaczylem zadalem tylko pytanie i poszedlem sobie nikomu nie przeszkadzalem pozniej ktos mnie zabral to pojechalem czekam na twoja odpowiedz
  13. Probuje ci wytlumaczyc ze nie bieglem w twoja strone tylko wlasnie z dala (z dala bo patrzylem na mapie mniej wiecej gdzie sie znajdowales) od cb bo nie chcial bym zebys mnie skul za to ze nie chce wyjsc to ty po chwili zaczoles biec w moja strone. nie mowie ze przez to ze 2 razy mnie zatrzymales to przez to sie na mnie uwzioles nwm jak ty myslisz wgl tylko to jak sie zaczynales zachowywac np. po tym jak napisalem ze bedzie skarga albo jak z supportem pisalem to ten sie do rozmowy wpychal gadajac zupelnie co innego. nie tlumacze sie ze kamera sie mi przesunela bo wtedy bym ci to normalnie powiedzial przy zatrzymaniu tylko probuje zeby do twojej glowy dotarlo co ja robilem a nie co ty chciales zrobic bo wiem ze chcesz mi jak najgorzej
  14. jak da sie to jakos w plikach sprawdzic to niech rcon sprawdzi i zobacza ze nie klamie
  15. Przeczytaj jeszcze raz gore bo edit byl No to czemu nie pozwoliles mi wybrac mandatu? Mowie ci ze nie chcialem cie podpalic bo mialem kamere od gory dopiero przy chodniku ustawilem ja normalnie tylko lazlem do wyjscia to ty jak wlazilem na chodnik zaczynales isc w moja strone i jak przestalem sie palic wyciagnol es bron
  16. do tego mogles juz darowac to wiezienie bo stalem tam z toba 15min plus okolo 3min drogi do wiezienia bylo a wiezienia tylko 10min bylo wiec to jest jecze jeden argument jak bardzo mnie lubisz
  17. Dzis rano ja szedlem z lotniska LS do magazynu z buty ty sie zatrzymales i przeszles na miejsce pasazera sprawdzic komputer. Napisales zebym odszedl to odszedlem moze i nie powinienem tam wchodzic ale chcialm sprawdzic czy dalej jest moze jakis policjant bo jak nie raporta bym napisal zeby to zabrali Ze poszedlem w strone ogniska i sie zapalilem przez moja nie wiedze to juz jest moze i moja wina ale na pewno nie bieglem w twoja strone tylko bieglem do wyjscia zeby nie pasc bo bym sie zrespil w ls ty szedles w moja strone ja przestalem sie palic juz na chodniku a ty dopiero jak sie przestalem palic wyciagnoles bron
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin