Skocz do zawartości

Jokezerino

Gracz
  • Postów

    67
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

7 obserwujących

O Jokezerino

  • Urodziny 09.11.2001

W świecie gry

  • ID konta gracza 122476
  • Nick Jokezerino
  • Data rejestracji 2018-06-04 18:31:48
  • Ostatnio widziany 2026-06-24 12:59:15
  • Łączny czas gry 2146 godz. 34 min.
  • Organizacja Frosty
  • ➜ Ranga Real Frost
  • Respekt
    -40
    Life Points
    36151
    Punkty karne
    1778

Kontakt

Ostatnie wizyty

2 441 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Jokezerino

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

31

Reputacja

O mnie

Prawym przyciskiem myszki o tu wbijasz do gry o options pa options nie? słuchaj gościu options Tibia classic control zaznaczasz, konsolke zaznaczasz tutaj k---a o jedzenie masz, zakładasz mieczywko jak jesteś rycerzem full atak włączasz tutaj, biegniesz przed siebie utevo lux k---a. Sześćset osób? zaraz się kręcę zaraz bo robię poradnik jak grać. Schodzisz k---a w podziemia, nurkujesz jak Otylia Jędrzejczak do basenu, wpisujesz utevo lux, biegasz, cały czas utevo lux, czekasz na 20 many obserwujesz k---a oponentów, którzy ci biją raty, piszesz do nich "ty k---o, to moje expo s--------j", O biegniesz dalej zbierasz golda, normalnie masz manę utevo lux, tu podchaczasz... food i ts? napisz na fb elo, lecisz dalej na drabinę wchodzisz prawym do góry. Ty zara. Normalnie lecisz k---a przed siebie tu masz oponenta co cię bloczy puszczasz go za kudły lecisz dalej, czekasz na 20 many. Tu oponenty cię gonią biegniesz robisz k---a wahadło s----------i tak o i piszesz 'c--j ci na k---e" o tak "c--j ci na k---e" stajesz i piszesz 'c--j ci na k---e' i szybko o i szybką dzidę walisz na expo i uciekasz bo cię gonią oponenty w tibii, czaisz? i c--j masz 20 many utevo lux uciekasz k---a przed oponentami, zamykasz k---a drzwiczki za sobą, normalnie. Lecisz przed siebie, o tu koleś ma nick ''Rafonix mój bro'' piszesz do niego, że ma zapłacić 3 k za ten nick zrobienie od buta, rozumiesz? Tu szukasz orków jak wyskakuję ork odrazu go walisz na k---e o tak o pyk pyk oponent zmiażdżony podnosisz k---a udko z kfc z potwora no, normalnie lecisz dalej gościu, lecisz nie stoisz cały czas jesteś w ruchu w tibii czaisz? oponentów i utevo lux i robisz medżik level zobacz ja mam k---a 5 prawie na rycerzu czaisz? A ty k---a 1 nie możesz wbić.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin