Skocz do zawartości

MrFrozen

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MrFrozen

  1. Model: Moonbeam ID: 117336 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: 93.5k Dodatki: czysty Cena: oferty od 1pln mogą być Coś od siebie: fajna fura tego typu SS’y: ss nie mój ale fura mniej więcej tak sie prezentuje tylko nie ma felg
  2. MrFrozen

    @Lock

    800 w tradzie
  3. Model: Burrito elektryczne ID: 37311 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 23k Dodatki: felgi (1081), moduł UP3, tablica rejestracyjna (ZAKAPIOR), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (40%), 2x dodatkowy klucz. Cena: Zbieram oferty Coś od siebie: Bardzo fajna fura do etransportera i w dodatku jest dosyć unikatowa. Wymiany z moją dopłatą jak najbardziej wchodzą w grę. SS’y: https://imgur.com/ysOdyj4 screen nie jest mój ale przedstawia tą furkę Model: Schafter ID: 116841 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 150km Dodatki: czysty Cena: zbieram oferty Coś od siebie: wszedłem w posiadanie kolejnego schaftera i jak najbardziej przyjmuję wymiany z moją dopłatą lub po prostu gotówę. SS’y: https://imgur.com/gallery/uzEmODF
  4. 116113 pisz priv może się dogadamy
  5. @MrGonzo pisz priv ile dopki chcesz, a jak narazie to dalej.
  6. Model: Shafter ID: 116113 Pojemność silnika: 1,6 Przebieg pojazdu: 2k Dodatki: felgi (1076), etransporter Cena: offki Coś od siebie: Jeżeli oferta mnie zadowoli to pozbędę się tej bestii, chętnie też mogę wymienić ale oferta musi być bardzo dobra SS’y: https://imgur.com/gallery/uzEmODF
  7. 27333 na unikatowych fioletach co ty na to?
  8. 113671 tam też jest e transporter i dorzucam 150k
  9. Model: Picador ID: 27333 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 99k Dodatki: FT z nitrem i unikatowymi lampkami Cena: Na serwerze wymiana w granicach 1.6-1.7 Coś od siebie: Bardzo fajna furka i oczywiście spodziewam się tych waszych zabójczych ofert po 0.9-1kk. Bo przecież unikaty z czasem tracą na wartości pozdrawiam. Jakby ktoś był faktycznie zainteresowany to zapraszam na priv. Mogę też coś dorzucić do wymiany w tradzie. SS’y: https://imgur.com/a/n2bA0z1 SS nie jest mój ale furka na zdjęciu się zgadza w 100%
  10. Mam na wymianę coś extra: 27333 tego typu.
  11. Dobra jednak @Zamykam i przyznaję Ci rację po przeczytaniu regulaminu SARA i odwiedzeniu miejsca w którym się zatrzymałem xD.
  12. Z tego co wiem to dołączając do jakiejś frakcji zgadzasz się na rp, tymczasem tak wyglądało twoje rp: [2023-04-03 21:09:01] [Output] : pozi. [645]: WItasm, napisałeś to tak szybko że aż z błędem po czym jak najszybciej zacząłeś zakładać blokadę a gdy to Ci się nie udało to zapakowałeś auto na lawetę. Gdzie jakiekolwiek uświadomienie nas że stoimy na zakazie? Albo chociaż ostrzeżenie że jak nie odjedziemy to po prostu weźmiesz nasze auto.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin